اشتراک گذاری

نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران

نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران با تجهیز فضایِ سازمان به پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و فراخوانی زبده‌ترین همکارانِ حوزه ترمیم و سرویس، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در این زمینه گشته است. این امر با توجه به کاربری بالای دستگاه‌های کونیکا و لزوم ارائه خدمات توسط یک مرکز معتبر و مجاز صورت پذیرفته است.

نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران به دلیل اطمینان از مهارت و دانش کادر فنی خویش، تمامی خدمات ارائه شده در این سازمان را چه در بخش فروش در تهران و چه در بخش تعمیرات گارانتی و ضمانت نموده است. نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران با پیاده‌سازی استانداردهای جهانی در تلاش است تا سطح کیفی خدمات ارائه شده در این مرکز را ارتقاء بخشد و روز به روز بر کیفیت خدمات خویش بیافزاید.

سرویس‌های ارائه شده در این مرکز مبتنی بر اصول و استانداردهایی است که از سوی شرکت‌ کونیکا مینولتا مطرح شده‌اند. مدیریت این مرکز به سبب اطمینان از تخصص و دانش کادر فنی حاضر در این مجموعه، تمامی خدمات ارائه شده توسط کارشناسان خویش را گارانتی و ضمانت نموده است.

نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران

خدمات نمایندگی کونیکا مینولتا در مناطق مختلف تهران

اگر از کاربران کونیکا مینولتا در تهران هستید این نوید را به شما می دهیم که نمایندگی کونیکا مینولتا در مناطق مختلف تهران شعبه دارد. شما می‌توانید با مراجعه به هریک از این شعبه ها، خدمات مختلف را دریافت کنید. تعمیر دستگاه های کونیکا مینولتا از جمله تعمیر پرینتر کونیکا مینولتا، دستگاه کپی و فکس در هر یک از شعب مختلف نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران انجام می شود.

از اینرو 6 مرکز فعال در شهر تهران با دسترسی آسان، آماده خدمات رسانی به شهروندان محترم هستند. شما عزیزان می توانید از طریق مراجعه حضوری به شعبه ها و یا از طریق تماس تلفنی، سرویس های مورد نظر را از نمایندگی کونیکا مینولتا درخواست کنید. در ادامه مطلب، هریک از این شعبه ها و راه های دسترسی شما به آنها را بررسی می کنیم.

نمایندگی کونیکا مینولتا ستارخان

شعبه اصلی و مرکزی نمایندگی کونیکا مینولتا در محدوده ستارخان قرار دارد. در این شعبه تیمی از زبده‌ترین و توانمندترین تکنسین های فنی حضور دارند تا چنانچه شما در استفاده از دستگاه های کونیکا مینولتا به مشکل خوردید سریعا وارد عمل شده و ایراد دستگاه شما برطرف کنند.

چنانچه می خواهید از خدمات تعمیر این مرکز بهره مند شوید کافی است به شعبه مراجعه کرده و یا از طریق تماس تلفنی، درخواست خدمات سرویس در محل کونیکا مینولتا داشته باشید.

نمایندگی کونیکا مینولتا سعادت آباد

از دیگر شعبه های نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران نمایندگی آن در سعادت آباد است. انتخاب محل این شعبه با در نظر گرفتن شرایط خاص ساکنان غرب تهران صورت گرفته است. نمایندگی کونیکا مینولتا در سعادت آباد، تمامی محدوده غرب تهران را پوشش داده و اهالی این منطقه می توانند از طرق مختلف به آن دسترسی داشته باشند.

دو حوزه فروش و تعمیر دستگاه های کونیکا مینولتا از خدمات این مرکز بوده که توسط کادر مجرب و آموزش دیده به مشتریان ارائه می شود. فروش پرینترها و دستگاه‌های کپی کونیکا مینولتا و قطعات مختلف از جمله کاتریج، تونر و قطعات جانبی و همچنین تعمیر این دستگاه ها در نمایندگی سعادت آباد صورت می گیرد.

نماینگی-تعمیرات-کونیکا-مینولتا-در-تهران

نمایندگی کونیکا مینولتا در میرداماد خدمات ارائه می کند

از جمله خدمات مهم و قابل توجه نمایندگی کونیکا مینولتا، خدمات سرویس در محل می باشد. این موضوع که به آن خدمات غیرحضوری کونیکا مینولتا گفته می شود، بیشتر به دلیل رفاه شهروندان و کاهش هزینه های آنان صورت گرفته است. در صورتی که با مشکلاتی از قبیل چاپ نکردن پرینتر کونیکا مینولتا، کپی نگرفتن، بی کیفیت بودن چاپ، گیر کردن کاغذ در دستگاه، روشن نشدن دستگاه کپی و … مواجه شدید کافی است با شماره مندرج در این وب سایت تماس گرفته و از کارشناسان بخواهید به محل شما آمده و در همانجا، دستگاه را برایتان تعمیر کنند. متخصصان اعزامی به آدرس شما، از زبده ترین و کارآمدترین تکنسین های نمایندگی کونیکا مینولتا هستند.

 نمایندگی کونیکا مینولتا در محدوده پیروزی

نمایندگی مونیکا مینولتا در پیروزی، شعبه شرق نمایندگی این شرکت در تهران می باشد. در این شعبه نیز همانند سایر شعب، خدمات فروش و تعمیر محصولات کونیکا مینولتا به همشریان عزیز ارائه می شود. چنانچه در منطقه پیروزی و اطراف آن سکونت دارید برای بهره مندی از خدمات نمایندگی کونیکا مینولتا با این شعبه تماس گرفته تا کارشناسان ما راهنمایی های لازم را در خصوص چگونگی استفاده از سرویس های مورد نظر به شما ارائه کنند.

نمایندگی کونیکا مینولتا به عنوان تنها نماینده رسمی کونیکا مینولتا در ایران، خدمات بهینه و باکیفیت را سر لوحه کار خویش قرار داده و در راستای ارتقای هرچه بیشتر این خدمات تلاش مضاعف می کند.

نمایندگی کونیکا مینولتا در رسالت

شعبه ششم کونیکا مینولتا در تهران، در منطقه رسالت واقع شده است. تمام خدماتی که در این شعبه ارائه می شود از جمله فروش محصولات، خدمات پس از فروش و تعمیر دستگاه های کونیکا مینولتا، با ارائه ضمانت نامه معتبر انجام می شود. این مجموعه به دلیل برخورداری از کادر مجرب و هماهنگی با استانداردهای جهانی، از موفق ترین نمایندگی های کشور است که مفتخر به دریافت گواهینامه کیفیت خدمات گردیده است.

نمایندگی کونیکا مینولتا همگام با تولید محصولات جدید، خود را با دستورالعمل های شرکت کونیکا مینولتا هماهنگ کرده تا قادر به رفع نیازهای متنوع کاربران باشد.

 در ولیعصر می توانید به نمایندگی کونیکا مینولتا مراجعه کنید

در هر نقطه از تهران که زندگی کنید دسترسی به شعبه ی ولیعصر برایتان آسان است، با تدبیر مرکز سخت افزار ایران، شعبه دیگری از نمایندگی کونیکا مینولتا در این منطقه تأسیس شده است. فضای مدرن، تجهیزات پیشرفته، پرسنل مجرب و قطعات اصل و اورجینال از ویژگی های منحصر به فرد این شعبه می باشد. همچنین نمایندگی کونیکا مینولتا در ولیعصر نیز خدمات سرویس در محل انجام می دهد. مزیت تعمیر در محل کونیکا مینولتا این است که کاربران نیاز به رفت و آمد در شلوغی خیابان های مرکز شهر را ندارند و تنها با یک تماس می توانند دستگاه خود را در محل تعمیر کنند.

نمایندگی کونیکا مینولتا اعلام می کند که رضایت شما هدف ما، هدف ما اعتماد شما، اعتماد شما افتخار ما و افتخار ما خدمت به شما عزیزان است.

نمایندگی فروش کونیکا مینولتا در تهران

در نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران، آرشیوی جامع از دستگاه‌های گوناگون کونیکا مینولتا فراهم شده است تا مشتریان گرامی بی‌هیچ ‌دغدغه و اتلاف وقت نسبت به خرید کالای مورد نیاز خود اقدام نمایند. در نمایندگی رسمی فروش کونیکا مینولتا، شما می‌توانید تنها با در اختیار داشتن نام و مدل دستگاه، آن را با اطمینان از اصل و اورجینال بودن خریداری کنید.

نمایندگی فروش کونیکا مینولتا در تلاش است تا طیف وسیعی از جدیدترین دستگاههای کونیکا مینولتا را با بهترین مشخصات و قیمت مناسب در دسترس شما قرار دهد. پارتهای ارائه دهنده خدمات فروش در نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران عبارتند از: پارت فروش دستگاه کپی کونیکا مینولتا، پارت فروش پرینتر کونیکا مینولتا، پارت فروش کارتریج کونیکا مینولتا، پارت فروش قطعات جانبی پرینتر کونیکا مینولتا، پارت فروش قطعات جانبی دستگاه کپی کونیکا مینولتا و… .

شماره تماس نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران

متقاضیان سرویس‌های ارائه شده در نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران می‌توانند در صورت وجود هر گونه ابهام و پرسش، از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات کونیکا مینولتا تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایند. شماره تماس نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران در بخش فوقانی وبسایت (بخش «تماس با ما») درج گردیده است.

در صورتی که قصد مراجعه حضوری در نمایندگی تعمیرات کونیکا مینولتا را دارید، حتما به ساعات کاری درج شده در پایین وبسایت دقت نمایید. شایان ذکر است کلیه خدمات مرتبط با تعمیر و بهسازی دستگاه‌های کپی و پرینتر، به صورت سرویس در محل نیز قابل دریافت است. در صورت استفاده از این سرویس کارشناسان تعمیر خود در محل حضور یافته و پس از عیب‌یابی دستگاه، اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر را آغاز می‌کنند.

نمایندگی تعمیر کونیکا مینولتا در تهران

نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران با تیمی از مجرب‌ترین و متعهدترین کارشناسان و استفاده از به‌روزترین و نوین‌ترین تجهیزات تعمیر در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی را به کاربران دستگاه‌های کپی و پرینتر ارائه نماید. برخورداری نمایندگی تعمیر کونیکا مینولتا از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های عیب یابی و تعمیر سبب گشته تا تشخیص علل خرابی دستگاه‌های در کمترین زمان و به دقیق‌ترین شکل انجام پذیرد و عملیات مورد نیاز جهت رفع و حل اشکالات پیش آمده در دستگاه -بر اساس عیب یابی انجام شده،- انتخاب و اِعمال گردند.

شما کاربران گرامی می‌توانید با انتخاب آگاهانه‌ی نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران در کمترین زمان و با هزینه مصوب، دستگاه معیوب خود را تعمیر کنید و از خدمات واحد تعمیرات دستگاه بهره مند گردید. وجود آرشیوی جامع از قطعات اورجینال شرکتی نیز سبب گشته تا نه تنها عیوب موجود در دستگاه، مرتفع گردد بلکه به دلیل جایگزینی قطعات با اجزا اورجینال، کیفیت اولیه به دستگاه بازگردد.

تعمیرات-دستگاه-های-کونیکا-مینولتا

 نمایندگی کونیکا مینولتا

نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران یکی از واحدهای زیرمجموعه در مرکز سخت افزار ایران است که با هدف خدمت رسانی به مشتریان و کاربران گرامی این برند راه اندازی شده است؛ مدیریت این مرکز جهت ارائه هر چه باکیفیت تر خدمات از برترین متخصصان کشور و پیشرفته ترین تجهیزات حوزه تعمیر بهره برده و تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز را گارانتی نموده است.

نمایندگی کونیکا مینولتا یکی از مراکز رسمی موجود در کشور می‌باشد که بر اساس استانداردهای روز دنیا در حوزه های‌ مرتبط با تولیدات کمپانی کونیکا مینولتا فعالیت دارد.

نمایندگی تعمیرات کونیکا مینولتا

تعمیرات کونیکا مینولتا در این مرکز محدود و منحصر به دستگاهی خاص نیست و تمامی محصولات کونیکا مینولتا را شامل می گردد. بد نیست بدانید که در نمایندگی کونیکا مینولتا و در روند تعمیرات دستگاه های معیوب این برند صرفاً از قطعات اورجینال استفاده می شود و در صورت نبود قطعه در بازار داخلی، قطعه مورد نیاز پس از هماهنگی های انجام شده با مشتری از خارج کشور وارد خواهد شد؛

در شرایط ویژه و خاص نیز، یک دستگاه جدید خریداری شده و جهت دستیابی به قطعات مورد نیاز، اجزاء آن اوراق می گردد. تعمیرات هر محصول در نمایندگی کونیکا مینولتا در کارگاهی مجزا و مخصوص انجام شده و در هر کارگاه از متخصصان ویژه تعمیر همان محصول بهره برده شده است.

5/5(1 امتیاز)