نمایندگی کونیکا مینولتا در اهواز

Rate this post

اگر می خواهید از نحوه دریافت خدمات خود از نمایندگی کونیکا مینولتا در اهواز مطلع شوید، با ما همراه باشید تا در این مطلب تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم. نمایندگی کونیکا مینولتا، یکی از بخش های مرکز سخت افزار ایران می باشد که خدمات مرتبط با محصولات این کمپانی را به هموطنان ارائه می کند. همانطور که می دانید، کونیکا مینولتا یکی از شرکت های تولید کننده ماشین های اداری می باشد. پرینتر، دستگاه کپی، اسکنر و فکس از مهمترین محصولات این شرکت است. این شرکت ژاپنی در سال ۲۰۰۳ از ادغام دو شرکت کونیکا و مینولتا راه‌اندازی شد و توانست به سرعت جای خود را در میان سایر تولیدکنندگان تجهیزات اداری باز کند.

دستگاه های کونیکا مینولتا در ابتدا برای ایرانیان آشنا نبود و کمتر کسی نام کونیکا مینولتا را می شناخت. اما با گسترش محصولات این شرکت در بازار و کیفیت قابل توجه دستگاه های آن، به تدریج بر مشتریان و کاربران کونیکا مینولتا افزوده شد؛ طوری که امروزه این شرکت از سراسر کشور مشتریان زیادی دارد. با توجه به این امر، مرکز سخت افزار ایران، مجموعه ای تخصصی برای ارائه خدمات فروش و پس از فروش محصولات این شرکت راه اندازی کرده است تا کاربران کونیکا مینولتا، در صورت نیاز به آن مراجعه کنند. این مجموعه شامل سه واحد تخصصی می باشد: نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران، نمایندگی کونیکا مینولتا در کرج و نمایندگی کونیکا مینولتا در شهرستان ها. در ادامه با یکی از بخش های این مرکز در شهرستان اهواز آشنا خواهیم شد.

نمایندگی کونیکا مینولتا در اهواز

معرفی نمایندگی کونیکا مینولتا در اهواز

این نمایندگی از شاخه های نمایندگی کونیکا مینولتا در شهرستان ها بوده که زیر نظر مرکز سخت افزار ایران فعالیت دارد. به عبارت بهتر، این مجموعه، یکی از واحدهای تخصصی مرکز سخت افزار ایران می باشد که به ارائه خدمات مربوط به محصولات کونیکا مینولتا می پردازد. این مرکز خود متشکل از دو بخش فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های کونیکا مینولتا می باشد. در هر دو بخش، کارشناسانی حضور دارند که به طور خاص بر روی محصولات کونیکا مینولتا تمرکز دارند و در این باره آموزش های مورد نیاز را گذارنده اند. نمایندگی کونیکا مینولتا در اهواز، به کاربران ساکن این شهرستان خدمات ارائه می دهد و تلاش دارد نیازهای مختلف آنها را برطرف نماید. در ادامه مهمترین خدمات این مرکز را بررسی می کنیم.

نمایندگی کونیکا مینولتا در اهواز و خدمات فروش

همانطور که گفتیم واحد تخصصی کونیکا مینولتا در مرکز سخت افزار ایران، خدمات فروش و پس از فروش محصولات این شرکت را ارائه می کند. همین خدمات در بخش شهرستان ها نیز ارائه شده و با توجه به نیاز متقاضیان به آنها تقدیم می گردد. در این مرکز، محصولات مختلف کونیکا مینولتا از جمله پرینتر و دستگاه کپی جهت خرید کاربران در بخش فروشگاهی قرار گرفته است. تفاوت این فروشگاه با سایر فروشگاه ها در این است که مرکز سخت افزار ایران محصولات اورجینال کونیکا مینولتا را با قیمت مصوب و واقعی به فروش می رساند. اگر قصد خرید دستگاه های اصلی و اورجینال کونیکا مینولتا را دارید، با کارشناسان فروش در این مرکز تماس بگیرید تا شما را برای خرید دستگاه مورد نظر راهنمایی کنند.

ارائه خدمات پس از فروش و تعمیر دستگاه های کونیکا مینولتا

یقیناً یکی از خدمات مهم و اصلی مراکز تخصصی لوازم اداری، خدمات پس از فروش و تعمیر این دستگاه ها می باشد. کاربران همواره نیاز دارند در صورت بروز مشکل در دستگاه خود، آن را به صورت اصولی و مطابق با استانداردهای شرکت سازنده تعمیر کنند تا همچنان بتوانند از دستگاه خود نهایت بهره را ببرند. مرکز سخت افزار ایران، در راستای بهره مندی عزیزان ساکن در شهرستان اهواز، بخش تعمیرات تخصصی محصولات کونیکا مینولتا را راه اندازی کرده است. در این بخش کادری متخصص، متبحر، کارآزموده و تحصیل کرده، تعمیر دستگاه های مختلف کونیکا مینولتا را انجام می دهند.

همچنین برای این بخش تجهیزات پیشرفته و مدرنی خریداری شده که اغلب آنها متناسب و سازگار با محصولات کونیکا مینولتا می باشند. این دو عامل یعنی «کادر متخصص» و «تجهیزات پیشرفته» سبب شده تا تعمیر و رفع اشکال دستگاه ها با بیشترین موفقیت همراه باشد و مشتریان با رضایت کامل دستگاه خود را تحویل بگیرند. چنانچه قصد تعمیر دستگاه خود را دارید و می خواهید از خدمات تخصصی نمایندگی کونیکا مینولتا در اهواز استفاده کنید، کافی است دستگاه را برای مرکز سخت افزار ایران ارسال کنید. در اسرع وقت، کارشناسان دستگاه را برای شما تعمیر کرده و آن را به آدرس شما ارسال می کنند.