تعمیر پرینتر کونیکا مینولتا BIZHUB PRO 950

Rate this post

برای تعمیر پرینتر کونیکا مینولتا BIZHUB PRO 950 می توانید با مرکز سخت افزار ایران تماس گرفته و نسبت به تعمیر و رفع اشکالات این دستگاه اقدام کنید. پرینتر کونیکا مینولتا بیزهاب پرو 950 یک چاپگر چند منظوره با امکان چاپ دورو و ساده می باشد. سرعت چاپ در این پرینتر برابر با ۹۵ برگ در دقیقه است. این دستگاه وزن و حجم بالایی داشته و یکی از غول های شرکت کونیکا مینولتا محسوب می شود. بنابراین کونیکا مینولتا BIZHUB PRO 950 بیشتر برای شرکت های صنعتی و دفاتر فنی که به حجم چاپ بالایی نیاز دارند مناسب می باشد.

پرینت، کپی، اسکن و فکس از قابلیت های این چاپگر عظیم جسته بوده که ظرفیتی برابر با 6650 برگ کاغذ دارد. سایز کاغذ در این چاپگرA3  با وزنی بین ۳۰۰ – ۴۰ گرم است. صفحه نمایش این دستگاه از کیفیت مناسبی برخوردار بوده و می توان روشنایی و کنتراست آن را تنظیم کرد. امکان تایید هویت کاربر، حفاظت یا حذف داده های قدیمی و ثبت همه فعالیت ها جهت بررسی توسط مدیران از قابلیت های دیگر کونیکا مینولتا BIZHUB PRO 950 می باشد که ضریب امنیت فایل ها را افزایش می دهد. پس از آشنایی با این پرینتر در ادامه به شیوه های مراقبت از این دستگاه و نحوه تعمیر آن می پردازیم.

تعمیر پرینتر کونیکا مینولتا BIZHUB PRO 950

تعمیر پرینتر کونیکا مینولتا BIZHUB PRO 950 در محل

با توجه به حجم بزرگ این پرینتر، تعمیر آن در چارچوب خدمات سرویس در محل انجام می گیرد. چنانچه قصد تعمیر این پرینتر را دارید با مرکز سخت افزار ایران تماس گرفته و از کارشناسان بخواهید جهت رفع مشکل دستگاهتان به محل مورد نظر شما بیایند. تمامی خدمات مرتبط با سرویس و تعمیر پرینتر و دستگاه کپی کونیکا مینولتا اعم از تعویض درام، تعمیر فیوزینگ، تعمیر کاغذکش، تعمیر برد، تعویض دولوپر، تعمیر بلید و تعمیر یا تعویض دیگر قطعات پرینتر کونیکا مینولتا، در محل انجام شده و مشتری می تواند نظاره گر کار تعمیرکاران باشد. همچنین خدماتی که به صورت سرویس در محل انجام می شود مشابه تمامی خدماتی است که در ساختمان مرکز سخت افزار ایران و در بخش تعمیرات انجام می شود.

اقداماتی که تعمیر پرینتر BIZHUB PRO 950 را به عقب می اندازد

اینکه پرینتر هرگز به تعمیر احتیاج نداشته باشد باور کردنی نیست اما با انجام برخی از اقدامات می توان تعمیر پرینتر را به تأخیر انداخته و از مشکلات جدی در آن جلوگیری کرد. در واقع همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. در این بخش برخی از اصول و شیوه های مراقبت صحیح از دستگاه کپی و پرینتر آورده می شود تا علاوه بر حفظ کیفیت و کارایی دستگاه، از خرابی های احتمالی آن جلوگیری کنید. در صورت داشتن هرگونه سؤال در رابطه با تعمیر پرینتر کونیکا مینولتا BIZHUB PRO 950 می توانید با شماره مندرج در این وب سایت تماس گرفته و با کارشناسان مربوطه در ارتباط باشید.

 مهمترین اصول نگهداری و مراقبت از پرینتر کونیکا مینولتا

  • سعی کنید هر 10000 برگ و یا هر دو یا سه ماه یک بار نسبت به سرویس دوره ای پرینتر اقدام کنید. برای این کار با نمایندگی تعمیر پرینتر کونیکا مینولتا تماس بگیرد.
  • در صورت مشاهده هرگونه ایراد در پرینتر از اعتماد به سرویس کاران غیرمجاز خودداری شود و فقط به نمایندگی مجاز کونیکا مینولتا مراجعه کنید.
  • در تعویض قطعات و مواد مصرفی همیشه از مواد و قطعات اصل و اورجینال استفاده کنید.
  • کاغذ مورد استفاده در پرینتر باید مناسب و باکیفیت باشد تا به اجزای دیگر، از جمله کاغذکش دستگاه آسیبی وارد نشود.
  • برای اینکه مجبور به تعمیر پرینتر کونیکا مینولتا BIZHUB PRO 950 نشوید، از قرار دادن آن در کنار شوفاژ، کولر، بخاری، پنجره و مکان های پر رفت و آمد جلوگیری کنید.
  • قطعات مصرفی از جمله تونر، درام، بلید و دولوپر باید در فواصل زمانی معین تعویض شوند.
  • در زمان استفاده از دستگاه دقت کنید که کاغذ مورد استفاده چروک نشده و یا سنجاق و مگنه روی آن نباشد. درصورت ورود چنین کاغذی به داخل پرینتر سریعاً دستگاه را خاموش کنید و با نمایندگی تماس بگیرد.
  • سعی کنید از کاغذهای رنگی، گلاسه و در سایزهای غیراستاندارد استفاده نکنید.

نمایندگی پرینتر کونیکا مینولتا

نمایندگی کونیکا مینولتا در زمینه فروش و تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا، طی سال‌ها تجربه در ارائه خدمات و سرویس های مرتبط با انواع پرینتر و دستگاه کپی کونیکا مینولتا به این درک از نقش سازنده لوازم اداری در کارکرد مناسب سازمان ها رسیده و متناسب با آن خدمات خود را گسترش داده است. اگر پرینتر در یک سازمان با ایراد فنی مواجه شود، احتمال اینکه بسیاری از فعالیت های آن سازمان متوقف شده و یا تغییرکند وجود دارد. از این رو، نمایندگی کونیکا مینولتا، بخش تعمیرات پرینتر را با هدف رفع مشکل هرچه سریعتر کاربران راه اندازی کرده است.

لذا شما عزیزان می توانید از طریق تماس با نمایندگی تعمیرات کونیکا مینولتا مشکل پرینتر خود را با کارشناسان فنی در میان بگذارید. قابل توجه است که تیم متخصص و فنی ما همواره با مطالعه منابع جدیدی که برای آموزش به آن نیازمندند، به روز بوده و خود را با استاندارهای جهانی همگام می کنند. بنابراین شما می توانید با خیالی آسوده زمانی که دستگاه کپی و یا پرینتر کونیکا مینولتا با مشکل مواجه شد با نمایندگی تماس بگیرید تا دستگاه شما توسط متخصص‌ترین و ماهرترین تعمیرکار دستگاه، در محل تعمیر شود.