نمایندگی کونیکا مینولتا در اصفهان

Rate this post

نمایندگی کونیکا مینولتا جهت رفاه حال هموطنان عزیز در سراسر کشور تخصصی‌ترین خدمات تعمیر و تعویض را به کلیه کاربران دستگاه‌های کونیکا مینولتا ارائه می‌کند. از آنجا که نمایندگی کونیکا مینولتا در اصفهان هنوز راه اندازی نشده است، کاربران دستگاه‌های این برند می‌توانند برای دریافت خدمات مورد نیاز خود از طریق نمایندگی رسمی کونیکا مینولتا در تهران اقدام نمایند.

برای استفاده از خدمات این مرکز کافی است تا دستگاه معیوب از طریق تیپاکس به این مرکز ارسال گردد. ارسال دستگاه به این مراکز می‌بایست با درنظر داشتن شرایطی انجام شود که در بخش‌های آتی شرح داده شده است. بد نیست بدانید کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مرکز سخت افزار ایران، مشمول گارانتی و ضمانت نامه معتبر است.

نمایندگی کونیکا مینولتا در اصفهان

خدمات نمایندگی کونیکا مینولتا در اصفهان

خدماتی که مرکز سخت افزار ایران برای هموطنان شهرستانی در نظر گرفته است، دارای امتیازاتی فراتر از امتیازات معمول است. خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مرکز دارای گارانتی یک ماهه است. این گارانتی نشان از کیفیت خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مرکز دارد. هموطنان اصفهانی برای رفع مشکلات پیش آمده در دستگاه های خود، می توانند کالای خود را به نمایندگی کونیکا مینولتا در اصفهان (از شعب راه‌اندازی شده در تهران) ارسال نمایند و در مدت تعیین شده کالای خود را درب منزل تحویل بگیرند.

قابل توجه است که مراحل تعمیر دستگاه های کونیکا ازجمله پرینتر و دستگاه کپی ، نظیر عیب‌یابی، تعویض قطعات کونیکا مینولتا، پرداخت هزینه های تعمیر و …. پس از رسیدن کالای تعمیر شده به دست مشتری و اعلام رضایت خاطر وی صورت می گیرد. لازم به ذکر است عزیزان اصفهانی در جریان تمامی مراحل دریافت، تعمیر و ارسال کالا از طریق نمایندگی کونیکا مینولتا در اصفهان قرار خواهند گرفت. ضمن اینکه در جهت اطلاع کامل از فرایند تعمیر و یا تعویض قطعات، مجموعه اقدامات صورت گرفته توسط متخصصان این مرکز به صورت کتبی همراه با کالای تعمیر شده در اختیار مشتریان قرار می گیرد. همچنین همراه با دستگاه تعمیر شده، برگه‌ای تحت عنوان ضمانت پس از تعمیر دریافت خواهید کرد که می بایستی تا پایان مهلت ضمانت آن را حفظ کنید.

چگونه دستگاه را به نمایندگی کونیکا مینولتا در اصفهان ارسال کنیم؟

در شعب اصلی نمایندگی Konica Minolta ، نمایندگی شهرستان ها وظیفه پذیرش بسته های پستی عزیزان ساکن در شهرستان ها را بر عهده دارد. هموطنان اصفهانی لازم است، دستگاه های معیوب خود را همراه با آدرس دقیق و شرح مختصری از مشکل پیش آمده از طریق ارسال ویژه محموله های پستی، تیپاکس به نمایندگی های مرکز سخت افزار ایران در شعب تهران و کرج ارسال نمایند. همکاران ما به محض دریافت کالا، اقدام به بررسی های لازم و رفع مشکلات پیش آمده می کنند.

به منظور جلوگیری از وقوع هرگونه خسارت در حین نقل و انتقال، بسته بندی ویژه‌ای از سوی همکاران ما در مرکز سخت افزار ایران انجام خواهد شد و نیازی نیست از این بابت نگران سلامت کالای خود باشید. ارسال دستگاه نیازی به همراهی فرد و صرف هزینه های اضافی ندارد. در حین ارسال کالا، نیازی نیست نگران باشید. مرکز سخت افزار ایران سال هاست با ین روش به تعمیر دستگاه های هموطنان عزیز می پردازد و کوچکترین خللی در این فرایند گزارش نشده است. مرکز سخت افزار ایران ضامن سلامت و طول عمر کالای شما عزیزان خواهد بود.