نمایندگی فتوکپی کونیکا مینولتا Bizhub C552 Used

Rate this post

از خدماتی که در نمایندگی فتوکپی کونیکا مینولتا Bizhub C552 Used ارائه می‌گردد، فروش و تعمیر این دستگاه است. این دستگاه یک دستگاه سه کاره بوده و قابلیت کپی، فکس و پرینت را در خود دارد. کپی همزمان پشت و روی کاغذ ( دوبلکس) و فید اتوماتیک ADF از مشخصات منحصر به فرد این دستگاه می باشد. علاوه براین، دستگاه فوق از سرعت کپی ۵۵ برگ در دقیقه با رزولوشن ۶۰۰ در ۶۰۰ DPI و دقت اسکن ۳۰۰ نقطه در اینچ برخوردار می باشد. دستگاه کپی Bizhub-C552 قابیلت های خودکاری همچون انتخاب خودکار سینی کاغذ، انتخاب خودکار زوم و زوم عرضی و طولی را در خود دارد.

این دستگاه یک دستگاه مناسب برای ادارات و شرکت ها می باشد و به وسیله آن می توان بسیاری از فعالیت های چاپی از جمله نسخه‌ برداری، فتوکپی پرینت و اسکن را انجام داد. با این حال عدم انجام سرویس های به موقع، وارد شدن ضربه به دستگاه، نفوذ آب و گرد و غبار به داخل دستگاه، نوسانات برق و مواردی از این دست باعث بروز مشکل در دستگاه شده و تعمیر آن را اجتناب ناپذیر می کنند. اگر از دسته افرادی هستید که صاحب این دستگاه بوده و به دنبال جایی معتبر برای تعمیر آن می گردید، در این مطلب نمایندگی دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا را به شما معرفی می کنیم. در ادامه مطلب این مرکز را بیشتر معرفی خواهیم کرد.

نمایندگی فتوکپی کونیکا مینولتا Bizhub C552 Used

واحد فروش نمایندگی فتوکپی کونیکا مینولتا Bizhub C552 Used

اگر قصد خرید یکی از فتوکپی های رده متوسط کونیکا مینولتا به نام Bizhub C552 Used را دارید، می توانید آن را در نمایندگی فروش کونیکا مینولتا خریداری کنید. ما به شما اطمینان می دهیم که یکی از بهترین مکان ها را برای خرید این محصول انتخاب کرده اید. نمایندگی کونیکا مینولتا با هدف مشتری مداری و احترام به حقوق مشتریان، تنها فروش محصولات فابریک و اورجینال را انجام داده و گارانتی معتبر نیز به خریداران تقدیم می کند.

در نمایندگی فتوکپی کونیکا مینولتا Bizhub C552 Used کارشناسان خبره و باتجربه ای حضور دارند و در صورتی که شما با نحوه کار و قابیلیت های دستگاه کپی کونیکا مینولتا آشنایی نداشته باشید، مشاوره های تخصصی را به شما ارائه می کنند. قابل توجه است که پس از خرید دستگاه می توانید از خدمات پس از فروش و پشتیبانی دستگاه بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا Bizhub C552 Used

تخصصی ترین بخش این نمایندگی را می توان بخش تعمیرات آن دانست. در این بخش اجزای مختلف دستگاه کپی عیب یابی و تعمیر می شوند. برای این منظور از تجهیزات، دستگاه ها و ابزارهای مختلفی بهره گرفته می شود. این بخش خود شامل دو قسمت می باشد. واحد سرویس های دوره ای و واحد تعمیرات. در خصوص سرویس های دوره های خدماتی همچون شارژ کارتریج، تعویض درام، پاکسازی کارترج تونر و فضای داخلی دستگاه و مواردی از این دست ارائه می شود.

اما خدمات نمایندگی فتوکپی کونیکا مینولتا Bizhub C552 Used محدود به این سرویس ها نبوده و در صورت بروز مشکل در دستگاه نیز همواره در کنار مشتریان خواهد بود. تعمیر مین برد دستگاه کپی، تعمیر بلید، تعویض درام، تعمیر یونیت لیزر، تعمیر اسکنر، تعمیر برد پاور، تعویض کاغذکش و غیره نمونه هایی از سرویس های ارائه شده در این بخش می باشند.

نمایندگی کونیکا مینولتا؛ سال ها خدمت و همراهی

از بدو ورود محصولات کونیکا مینولتا، نمایندگی این شرکت تلاش داشته است پاسخگوی تمامی درخواست های مشتریان باشد. آماده کردن دستگاه های اورجینال جهت خرید کاربران، ارائه خدمات پس از فروش، تعمیر دستگاه های کپی کونیکا مینولتا، تهیه قطعات اصلی و اورجینال و برگزاری دوره های آموزش تخصصی تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا از مهمترین خدمات این مرکز در طی سال ها همراهی با شما مشتریان عزیز بوده است. خوشبختانه سطح کیفیت خدمات در این نمایندگی به اندازه ای بوده که اکنون تعداد مشتریان وفادار این مجموعه به بیش از هزار نفر رسیده است. این موضوع نشان دهنده اعتماد کاربران به این مرکز و خدمات ارائه شده در آن می باشد.