نمایندگی کونیکا مینولتا در شیراز

Rate this post

شاید از خود بپرسید آیا نمایندگی کونیکا مینولتا در شیراز هم شعبه دارد؟ ما در این مطلب قصد داریم سؤال شما را پاسخ داده و معرفی کاملی از نمایندگی کونیکا مینولتا در شهر شیراز به شما ارائه کنیم. همانطور که اطلاع دارید، کونیکا مینولتا از بزرگترین شرکت های سازنده ماشین های اداری است و توانسته جایگاه خوبی در میان سایر رقبای خود به دست آورد. پرینتر، دستگاه کپی و لوازم جانبی مرتبط با این دستگاه ها از سری محصولات کمپانی کونیکا مینولتا می باشند که با کیفیت قابل قبولی نیز به بازار کشورهای مختلف عرضه شده اند.

همراه با ورود دستگاه های کونیکا مینولتا به ایران، نمایندگی کونیکا مینولتا با تلاش های مرکز سخت افزار ایران تأسیس شد تا هموطنان عزیزمان درصورت نیاز به خدمات مرتبط با محصولات این شرکت، کم و کاستی نداشته و خدمات استاندارد و باکیفیت را دریافت نمایند. نمایندگی رسمی کونیکا مینولتا در تهران است اما این نمایندگی برای دسترسی سایر هموطنان به خدمات متنوع خود، نمایندگی کونیکا مینولتا در شهرستان ها را راه اندازی کرده است. به عبارت دیگر نمایندگی کونیکا مینولتا در شهرستان ها شعبه ای از نمایندگی مرکزی بوده و در تهران فعالیت می کند. در ادامه با یکی از واحدهای این نمایندگی با نام نمایندگی کونیکا مینولتا در شهرستان شیراز آشنا خواهید شد.

نمایندگی کونیکا مینولتا در شیراز

خدمات نمایندگی کونیکا مینولتا در شیراز

همانند نمایندگی مرکزی کونیکا مینولتا در تهران، این نمایندگی نیز خدمات فروش، پس از فروش و تعمیر دستگاه های کونیکا مینولتا را به هموطنان ارائه می کند. شما عزیزان ساکن در شیراز برای بهره مندی از خدمات فروش و خرید محصولات کونیکا مینولتا می توانید از طریق تماس با نمایندگی Konica Minolta اقدام نمایید. کارشناسان حاضر در این مرکز، پس از طی مراحل مربوطه، دستگاه مورد نظر به آدرس شما ارسال کرده و . برای دریافت خدمات تعمیر از نمایندگی کونیکا مینولتا در شیراز نیز تنها راه و البته باصرفه‌ترین روش، ارسال دستگاه یا قطعه مورد نظر به نمایندگی می باشد.

برای مثال چنانچه دستگاه کپی شما مشکل دارد با نمایندگی تماس بگیرید و به کارشناسان، مشکل مربوطه را گزارش دهید. همکاران ما ابتدا با راهنمایی و توصیه های کاربردی، شما را برای رفع مشکل دستگاه کپی راهنمایی می‌کنند. در صورتی که مشکل از این طریق برطرف نشود آنگاه شما باید دستگاه یا قطعه خراب شده را به نمایندگی ارسال کنید تا توسط کارشناسان فنی بررسی و تعمیر شود. با این روش شما از خدمات باکیفیت و مطلوب بهره مند می‌شوید.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی کونیکا مینولتا در شیراز

با سپردن تعمیر دستگاه خود به نمایندگی کونیکا مینولتا علاوه بر اینکه از خدمات تخصصی و باکیفیت بهره مند می شوید، گارانتی معتبر این خدمات را نیز دریافت می کنید. به عبارت دیگر، نمایندگی کونیکا مینولتا تنها برای فروش دستگاه های خود گارانتی صادر نمی کند بلکه تمامی خدمات تعمیر دستگاه ها را نیز برای مشتریان ضمانت می کند. این همان ویژگی است که ما را از سایر مراکز متمایز می کند.

نمایندگی کونیکا مینولتا با احترامی که برای حقوق مشتریان خود قائل است، خدمات باکیفیت را به آنان ارائه می کند و در تعویض قطعات دستگاه، از قطعات اصل و اورجینال استفاده می نماید. مزیت دیگری که شما از نمایندگی کونیکا مینولتا در شیراز از آن بهره مند خواهید شد، کاهش هزینه است. شما تنها با صرف هزینه ارسال می‌توانید خدمات باکیفیت نمایندگی را دریافت کنید. در این روش نیازی به رفت و آمد به تهران ندارید و از زمان ارسال کالا به نمایندگی تا زمان دریافت آن، می توانید به سایر فعالیت های خود بپردازید.

شیوه ارسال دستگاه به نمایندگی کونیکا مینولتا

برای ارسال دستگاه به نمایندگی کافی است آن را با دقت بسته بندی کرده و به آدرس ما ارسال کنید. در بسته‌بندی محصول دقت کنید و از فوم یا فیبر برای محافظت از آن استفاده نمایید تا در حین جا به جایی به آن آسیب بیشتری وارد نشود. بهتر است برای تسریع در فرآیند عیب یابی و تعمیر دستگاه، شرح مختصری از ایرادات دستگاه و سرویس های قبلی آن، همراه دستگاه برای همکاران ما ارسال کنید. پس از دریافت دستگاه توسط نمایندگی، روند عیب یابی آن آغاز شده و با شناسایی ایرادات، هزینه تقریبی تعمیر به اطلاع شما خواهد رسید تا در صورت تمایل شما، کار تعمیر دستگاه آغاز شود. بعد از اینکه تعمیر دستگاه به پایان برسد و تست نهایی آن اعمال شود، به آدرس شما ارسال می‌گردد.