اشتراک گذاری

دستگاه کپی ارزان

اگر شما نیز جزو آندسته از کاربرانی هستید که طی روزهای اخیر تصمیم به خرید یک دستگاه کپی ارزان گرفته‌اید، احتمالاً خواندن این مقاله برای شما خالی از فایده نخواهد بود. در این مقاله برآنیم تا ضمن معرفی برخی از ارزانترین دستگاه‌های کپی موجود در بازار، فاکتورهای مهم در انتخاب یک دستگاه کپی مقرون بصرفه و ارزان را با شما به اشتراک بگذاریم.

چنان به نظر می‌آید که در خرید دستگاه کپی ارزان ، قیمت حرف اول را بزند، اما واقعیت آن است که دسترسی به این مهم، جز به واسطه خرید دستگاهی باکیفیت و البته سازگار با نیازهای کاربر، میسر نمی‌گردد. چرا که تهیه دستگاه کپی ارزانی که نتواند نیازهای کاربر را برآورده سازد، نه تنها برای او سودی نخواهد داشت، بلکه ممکن است در دراز مدت، به دلیل تحمیل هزینه‌های دوچندان، به ضرر وی نیز تمام شود.

بنابراین توصیه می‌شود در حین خرید یک دستگاه کپی مقرون بصرفه و ارزان، علاوه بر قیمت آن، به سازگاری داشتن دستگاه با نیازتان، کیفیت ساخت و در نهایت هزینه‌های جاری آن توجه نمایید.

دستگاه کپی ارزان

انتخاب دستگاه کپی ارزان

جهت انتخاب دستگاه کپی ارزان علاوه بر درنظر داشتن قیمت دستگاه کپی، می‌بایست به برخی از پرسش‌های مرتبط با نوع کاربری نیز پاسخ داده شود. پرسش نخست آن است که آیا به کپی رنگی نیاز دارید یا سیاه و سفید.

دوم انکه چه تعداد کپی به صورت روزانه، هفتگی یا ماهانه چاپ می کنید؟ دیگر آنکه در میان انواع دستگاه کپی کونیکا مینولتا به چه سرعت چاپی نیاز دارید؟ پرسش چهارم آن است که تیم شما چند نفره است و آیا همگی افراد حاضر در این تیم، نیاز به دسترسی به دستگاه کپی دارند؟

آیادر خرید دستگاه کپی، نیاز به ویژگی های اضافی مانند پرینت، فکس یا اسکن نیز دارید؟ پاسخگویی به این سوالات می‌تواند در انتخاب دستگاه کپی و تعیین نوع و مدل آن، کمک بسیاری کند.

به طور کلی دستگاه های کپی موجود در بازار یا از نوع کنسولی هستند و یا از نوع دستگاههای کپی رومیزی؛ که انتخاب آنها کاملاً به کاربرد و استفاده کاربر بستگی دارد. بد نیست بدانید که دستگاه های رومیزی کاست های کاغذ کمتری دارند و همانطور که از نامشان مشخص است روی میز قرار می گیرند.

در مقابل دستگاههای کنسول دارای میز چند کاست کاغذ و کاست دستی هستند. برخی دیگر از ویژگی هایی که ممکن است در دستگاه کپی وجود داشته باشند و کاربر می تواند پیش از انتخاب بهترین دستگاه کپی برای خود به آنها توجه نماید عبارتند از: قابلیت اسکن چند کاغذ به طور اتوماتیک، وجود سوراخ کن، وجود منگنه زن، وجود سُرتر (مرتب کننده کاغذ)، توجه به بودجه، توجه به مسئله پشتیبانی و خدمات پس از فروش دستگاه، توجه به هزینه مواد مصرفی و … .

معرفی دستگاه کپی ارزان

در این بخش فهرستی از دستگاه‌های کپی ارزان به همراه قیمت آنها در اختیار شما کاربران گرامی قرار داده می‌شود. (اکیدا توصیه می‌شود که جهت انتخاب دستگاه کپی ارزان ، تنها به درنظر داشتن قیمت دستگاه بسنده نکرده و سازگاری آن با نیازها و نوع کاربری‌تان را مدنظر قرار دهید. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی فتوکپی کونیکا مینولتا تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

(قیمت های درج شده در جلوی هر دستگاه مربوط به دی ماه 1397 است)

مشاوره جهت انتخاب دستگاه کپی ارزان

در صورتی که قصد خرید یکی از دستگاه‌های کپی ارزان قیمت موجود در بازار را دارید اما هنوز در تعیین نوع دستگاه مردد هستید، توصیه می‌شود با کارشناسان ما در نمایندگی دستگاه کپی کونیکا مینولتا مشورت نمایید. کارشناسان این حوزه می‌توانند در تعیین اینکه کدام مورد از انواع دستگاه کپی برای کاربری شما مناسب است، کمک شایانی نمایند.

کارشناسان حاضر در نمایندگی دستگاه کپی کونیکا مینولتا به دلیل تسلط همه جانبه بر ویژگی‌های سخت ‌افزاری و نرم‌افزاریِ انواع دستگاه کپی، توانایی آن را دارند تا مفیدترین و سودمندترین اطلاعات را در سه حوزه فروش، خرید و تعمیر دستگاه کپی در اختیار شما قرار دهند.

شما کاربران گرامی می توانید با حضور در مرکز مشاوره و پشتیبانی نمایندگی کپی و مراجعه به پارت تخصصی مربوطه و یا از طریق تماس با این مرکز، تخصصی ترین مشاوره ها و راهنمایی های مورد نیاز را دریافت نمایید.

نمایندگی فتوکپی کونیکا مینولتا

نمایندگی فتوکپی کونیکا مینولتا ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر، بهسازی، تعویض قطعات، فروش و سرویس‌های دوره‌ای انواع دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا به متقاضیان است. بهره مندی کارشناسان نمایندگی تعمیر دستگاه کونیکا مینولتا از جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر سبب گشته است تا سرویس‌های انجام شده به دست این کارشناسان این مرکز، بالاترین نتیجه و بازدهی را داشته باشند و کلیه عیوب و اختلالات ایجاد شده در دستگاه‌ها رفع گردند.

در بخش فروش نیز نمایندگی فتوکپی کونیکا مینولتا، مجموعه‌ای از پرفروش‌ترین دستگاه‌های کپی کونیکا مینولتا را در اختیار داشته و آماده عرضه آنها به متقاضیان است. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز، -چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیر- مشمول گارانتی و ضمانت است.

Rate this post