اشتراک گذاری

هارد فتوکپی کونیکا مینولتا

هارد فتوکپی کونیکا مینولتا همچون هارد بکاررفته در سایر گجت‌ها، تصاویر دریافتی از سندها -تصاویر اسکن شده، کپی شده یا دریافت شده از طریق ایمیل را در درون خود ذخیره می سازد. ذخیره‌سازی این اسناد و اطلاعات در هارد دستگاه کپی سبب شده تا امنیت این قطعه و حفظ آن، به ویژه در برخی موقعیت های خاص، اهمیت ویژه ای داشته باشد. وظیفه دیگر هارد دستگاه کپی فراهم کردن هماهنگی لازم میان پروژه‌های کپی، چاپ، فکس و اسکن دستگاه است.

هارد فتوکپی این امکان را فراهم می‌سازد تا در همان زمان که یکی از کارکنان به طور فیزیکی در انتظار انجام کپی توسط ماشین است، دستگاه بتواند کار پرینت نیز انجام دهد. در چنین شرایطی، در حالی که یک کارمند در حال انجام کارهای پرینت است، هارد دیسک می‎تواند اطلاعات مربوط به کارهای پرینت، فکس و یا کپی های بعدی را ذخیره کرده و زمانی که کار قبلی انجام شد، به طور خودکار آنها را شروع کند.

بد نیست بدانید که تقریباً تمامی دستگاه های کپی دیجیتالی که از سال 2002 به بعد تولید و روانه بازارهای جهانی گشته اند، دارای هارد دیسک هستند. بنابراین توصیه می‌شود در زمان‌هایی که قصد فروش دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا خود را دارید اگر حفظ امنیت اطلاعات داده شده به دستگاه برای شما مهم است با یکی از کارشناسان متخصص در حوزه تعمیر دستگاه کپی مشورت نمایید و از راهنمایی‌های ایشان استفاده نمایید.

هارد فتوکپی کونیکا مینولتا

امنیت هارد فتوکپی کونیکا مینولتا

حفظ امنیت هارد فتوکپی به ویژه برای آندسته از کاربرانی مهم است که اسکن اسناد مهمی را در اختیار دستگاه قرار داده‌اند. داده های اسکن شده از طریق دستگاه کپی برای همیشه در هارد این دستگاه ذخیره خواهند شد مگر آنکه هارد دیسک دستگاه کپی کونیکا مینولتا به حد ذخیره سازی خود برسد و اطلاعات جدیدی بر روی داده های قدیمی تر نوشته ‎شوند یا آنکه اطلاعات ذخیره شده بر روی هارد فتوکپی کونیکا مینولتا از طریق برنامه نرم افزاری از بین برده شود و یا به صورت دستی پاک شود.

اگر شما نیز جزو آندسته از کاربرانی هستید که قصد فروش دستگاه کپی خود را دارند، اما از سویی دیگر حفظ امنیت اطلاعات ذخیره شده در دستگاه برای شما اهمیت ویژه‌ای دارد، باید هارددیسک فتوکپی را به‌درستی نابود یا پاک‌کنید. اگر دستگاه کپی خود را به فروش می‎رسانید، ارتقا می‎دهید یا از دور خارج می‎کنید، باید هارددیسک دستگاه را به‌درستی نابود یا پاک‌کنید (البته اگر دستگاه شما هارددیسک داشته باشد) تا امنیت اطلاعات شما حفظ شود.

راهکارهای موجود برای از میان بردن اطلاعات هارد دیسک عبارتند از:

1. نابود کردن هارد فتوکپی کونیکا مینولتا (پیش از فروش دستگاه، هارد دیسک آن را جدا و نابود سازید و یا در یک جای امن نگهدارید)

2. دوباره نویسی هارد فتوکپی (اطمینان حاصل کنید که اطلاعات کاملاً از میان رفته، پاک شده، یا مجدداً اطلاعات جدید روی آن نوشته شده است.)

3. امن سازی هارد فتوکپی (بدین معنا که اطلاعات موجود در هارد دیسکتان محافظت شده باشد، غیر شخصی بودن محتویات اطلاعات تأیید شود و در نهایت مشخص شود که دستگاه دارای هارد دیسک کد شده است).

رمزگذاری هارد فتوکپی کونیکا مینولتا

امکان فاش شدن اطلاعات خطری است که همواره در کمین هارد‌های فتوکپی است. از آنجایی که تعداد زیادی از دستگاه های کپی در ساختمان های اداری و مراکز کپی به صورت وایرلس به یک شبکه متصل هستند، حصول اطمینان از اینکه دستگاه کپی دارای نرم افزار امنیتی موجود برای محافظت از آن در برابر استفاده مخرب ‎باشد دارای اهمیت است.

خوشبختانه غالب تولیدکنندگان و سازندگان دستگاه‌های کپی، بسته‎هایی امنیتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند که با استفاده از آنها امکان رمزگذاری روی داده‎ها، کدهای احراز هویت و محدودیت دسترسی کاربران امکان‌پذیر می‌گردد. بنابراین اگر جزو آندسته از کاربرانی هستید که حفظ امنیت داده‌های موجود در هارد فتوکپی کونیکا مینولتا برای شما اهمیت بالایی دارد، می‌توانید از این ویژگی موجود در هارد، یعنی قابلیت رمزگذاری- استفاده نمایید.

نمایندگی رسمی کونیکا مینولتا در کرج

نمایندگی رسمی کونیکا مینولتا در کرج ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر و فروش محصولات کونیکا مینولتا به متقاضیان است. متقاضیان خرید دستگاه‌های کونیکا مینولتا و متقاضیان دریافت سرویس‌های تخصصی مرتبط با محصولات این برند می‌توانند به نمایندگی Konica Minolta مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

نمایندگی رسمی کونیکا مینولتا در کرج جهت ارائه هر چه تخصصی‌تر خدمات به کاربران خویش، پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا را در اختیار کادر فنی و کارشناسان حاضر در این مرکز قرار داده است و در تلاش است تا با رفع نواقص و اشکالات مطرح شده از سوی کاربران و مشتریان گرامی بالاترین سطح کیفی خدمات را به آنان ارائه نمایند.

Rate this post