اشتراک گذاری

نحوه نصب اسکنر کونیکا مینولتا

نصب اسکنر کونیکا مینولتا یکی از اولین نیازهایی است که کاربران نیاز به رفع آن دارند. پس از خرید اسکنر کونیکا مینولتا اولین اقدامی که باید کرد این است که آن را به کامپیوتر یا لپ تاپ وصل کار تا بتوان از آن بهره گرفت. اما شاید برخی از کاربران نحوه نصب اسکنر کونیکا مینولتا را بلد نباشند. از این رو در این ویدئو تمام مراحل نصب آن را به شما آموزش می‌دهیم.

اسکنرها کاربردهای زیادی دارند و معمولاً از استفاده خانگی گرفته تا در ادارات و بیمارستان‌ها، یک دستگاه اسکنر یافت می‌شود. اگر اسکنر کونیکا مینولتا خریده‌اید با چند گام ساده می‌توانید آن را نصب کنید و کارهای مورد نظرتان را پیش ببرید.

نحوه نصب اسکنر کونیکا مینولتا

آموزش نصب اسکنر کونیکا مینولتا

مراحل نصب اسکنر کونیکا مینولتا

 • برای نصب اسکنر باید ابتدا آن را از طریق کابل مربوطه به کامپیوتر متصل کنید.
 • به منوی استارت ویندوز رفته و کنترل پنل را انتخاب کنید.
 • در صفحه مورد نظر، روی Network and Sharing کلیک کنید.
مراحل نصب اسکنر کونیکا مینولتا در کنترل پنل
 • روی گزینه Change Adapter Setting که در منوی سمت چپ صفحه باز شده است کلیک کنید.
 • Local Connection Area را در این صفحه انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه Details  کلیک کنید. در اینجا از اینکه اطلاعات نصب وارد شده است اطمینان حاصل کنید.
نصب اسکنر کونیکا مینولتا
 • وارد سایت کونیکا مینولتا شوید. برای نصب اسکنر کونیکا مینولتا باید گزینه SUPPORT & DOWNLOADS را انتخاب کنید.
سایت رسمی کونیکا مینولتا
 • در صفحه باز شده business solution download centre را انتخاب کنید.
دانلود درایور اسکنر
 • حالا در کادر جستجو نام و مدل دستگاه را تایپ کرده و جستجو کنید. می توانید از لیست بازشوی روبروی آن هم استفاده کنید.
 • سپس فایل های لازم را دانلود و نصب کنید.
 • تا اینجا درایو اسکنر بر روی سیستم نصب شده است. به درایو c کامپیوتر رفته و یک پوشه جدید باز کنید. روی پوشه راست کلیک کنید و گزینه Properties را باز کنید. روی Sharing بروید و Advanced Sharing  را انتخاب کنید. Share This Folder را علامت بزنید و در صفحه باز شده تمام گزینه های داخل کادر را تیک بزنید و Ok کنید.
 • حالا قسمت Security را باز کنید و گزینه های سمت چپ را تیک بزنید و Ok کنید. کار نصب اسکنر کونیکا مینولتا به پایان رسید و می توانید عمل اسکن را انجام داده و در کامپیوتر خود مشاهده کنید.

برای اطلاعات بیشتر مطالعه کنید : چرا اسکنر کار نمی کند؟

فیلم آموز نصب اسکنر کونیکا مینولتا

نمایندگی کونیکا مینولتا

نمایندگی مجاز کونیکا مینولتا در دو بخش فروش و خدمات پس از فروش، فعالیت دارد. با خرید دستگاه‌های کونیکا مینولتا، کارشناسان ما خدمات نصب را برای شما انجام می‌دهند. اگر برای نصب اسکنر کونیکا مینولتا نیاز به کمک دارید، از طریق تماس با متخصصان نمایندگی کونیکا مینولتا، می‌توانید درخواست خود را ارائه کنید تا کارشناسان به محل شما آمده و این کار را برای شما انجام دهند. شایان توجه است که این مرکز، نمایندگی مجاز کونیکا مینولتا در کشور بوده و تمام مراحل فروش، خدمات پس از فروش و تعمیرات دستگاه های کپی کونیکا مینولتا و تعمیرات پرینتر تنها در این مجموعه صورت می‌گیرد.

متخصصان و فنی‌کاران این نمایندگی، از افراد آموزش دیده و با تجربه هستند که شناخت کاملی از محصولات کونیکا مینولتا دارند. اگر در استفاده از دستگاه خود به مشکل خوردید تنها با شماره تلفن‌ ۶۲۹۴۸ – ۰۲۱ تماس بگیرد تا با راهنمایی کارشناسان، مستقیماً از خدمات نمایندگی بهره‌مند شوید.

5/5(2 امتیاز)