تنظیمات کونیکا مینولتا c452

Rate this post

پیش از آنکه به تنظیمات کونیکا مینولتا c452 بپردازیم بد نیست نگاهی هرچند اجمالی به این مدل از دستگاه های کپی کونیکا مینولتا داشته باشیم. دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتاBizhub C452  از دستگاه های کاربردی و قابل استفاده در شرکت ها و ادارات است. این فتوکپی می تواند 45 برگ در دقیقه کپی و پرینت بگیرد. دستگاه فوق از قابلیت چاپ دورو برخوردار بوده و از این نظر برای بسیاری از کاربران دستگاهی مناسب به نظر می رسد. رزولوشن چاپ دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا Bizhub C452  به میزان ۶۰۰*۶۰۰ dpi است.

این دستگاه از سری دستگاه کپی های حجیم بوده و حدود 486 کیلوگرم وزن دارد. دستگاه فوق دارای 250 گیگابایت حافظه داخلی است و می توان اسناد زیادی را برای چاپ در آن ذخیره کرد. برای آشنایی بیشتر با این دستگاه می توانید مقاله دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا Bizhub C452 را مطالعه کنید. اما یکی از مهمترین نکاتی که در استفاده از این دستگاه باید مد نظر قرار داد، تنظیمات صحیح دستگاه است. در واقع برای اینکه چاپ و تکثیر مناسب و قابل قبولی از دستگاه داشته باشید باید بتوانید به درستی پارامترهای آن را تنظیم کنید. برای این کار باید به بخش تنظیمات رفته و گزینه های موجود را بررسی نمایید. در ادامه توضیحات بیشتری در این خصوص ارائه می شود.

تنظیمات کونیکا مینولتا c452

تنظیمات کاربردی کونیکا مینولتا c452

برای کار با دستگاه کپی کونیکا مینولتا برخی از تنظیمات دستگاه از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. البته این به معنای نادیده گرفتن سایر تنظیمات نیست بلکه به این معناست که در تنظیمات کونیکا مینولتا c452 همواره نیاز به انجام برخی تنظیمات بیش از سایر تنظیمات آن احساس می شود. تنظیمات کاغذ، تنظیمات رنگ، تنظیمات دورو گرفتن کپی، تنظیمات مربوط به تعداد صفحات و تنظیمات مرتبط با اسکن و سایزهای موجود برای کپی و پرینت، از مهمترین تنظیمات دستگاه کپی است. در زیر به برخی از این تنظیمات اشاره خواهیم کرد.

تنظیمات رنگ کونیکا مینولتا c452

یکی از تنظیماتی که همیشه به آن نیاز خواهید داشت تنظیم رنگ دستگاه است. برای اینکه کپی و پرینت باکیفیتی داشته باشید نیاز است تا برخی از تنظیمات مربوط به رنگ را مدیریت کنید. برای این کار در منوی تنظیمات گزینه Color Adjust را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه زیر منوی رنگ های دستگاه برای شما باز می شوند. در مرحله بعد، شما برای تنظیمات کونیکا مینولتا c452 کافی است رنگ مورد نظر را انتخاب کرده سپس زبانه را به سمت + یا – بکشید. با زدن کلید ok دستگاه، تغییرات ذخیره شده و می توانید از دستگاه کپی و پرینت بگیرید.

تعیین سطح چاپ در تنظیمات کونیکا مینولتا c452

یکی دیگر از تنظیمات مورد نیاز دستگاه کپی تعیین سطح و اندازه کاغذ می باشد. برای تنظیم سطح چاپ دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا c452 باید به قسمت Motion از زیر منو print area رفته و سطح چاپ را تنظیم کنید. پس از وارد شدن به این صفحه در قسمت extent با لمس کردن علامت های + و – می توانید سایز کاغذ را تنظیم کنید. در قسمت original tray نیز می توانید از اندازه های استاندارد مانند a4 استفاده کنید. همچنین در منوی فوق می توانید حاشیه های چپ و یا راست کاغذ و یا دوبلکس آن را نیز تنظیم کنید. تنظیمات مربوط به کاغذ از مهمترین تنظیمات کونیکا مینولتا c452 است.

نمایندگی تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا

نمایندگی تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا تمامی سرویس های تعمیر، ترمیم و تعویض قطعات مصرفی دستگاه کپی کونیکا مینولتا را ارائه می نماید. این مرکز جهت تعمیرات تخصصی و باکیفیت اقدام به تهیه پیشرفته ترین تجهیزات تعمیرات ماشین های اداری کرده است. همچنین با گزینش باتجربه ترین کارشناسان فنی کشور، شرایطی را فراهم کرده تا تمامی دستگاه های پذیرش شده در این مرکز به طور کامل رفع اشکال گردیده و به مشتریان تحویل گردند. نمایندگی تعمیر کپی کونیکا مینولتا همه توان و ظرفیت خود را به کار بسته تا تمامی نیازهای کاربران به بهترین نحو پاسخ داده شود.