نمایندگی کونیکا مینولتا در تبریز

Rate this post

نمایندگی کونیکا مینولتا شعبه جدیدی از نمایندگی رسمی کونیکا مینولتا می باشد. این نمایندگی که در تهران و در واحد نمایندگی کونیکا مینولتا در شهرستان ها قرار دارد، با هدف ارائه خدمات به همشریان تبریزی راه اندازی شده است. تیم مدیریتی نمایندگی کونیکا مینولتا با درک نیازهای عزیزان ساکن در شهرستان و ابراز نگرانی از عدم دسترسی آنها به خدمات نمایندگی، اقدام به تأسیس مجموعه ای با عنوان نمایندگی کونیکا در شهرستان ها کرده تا تمامی هموطنان از خدمات تخصصی و استاندارد درخصوص محصولات کونیکا مینولتا برخوردار شوند.

در واقع نمایندگی کونیکا مینولتا در شهرستان ها یکی از بخش های نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران محسوب شده و در همانجا مستقر می باشد. در این مجموعه، نمایندگی هر یک از شهرستان های کشور در بخش ها و پارت های جداگانه مشغول به فعالیت بوده و متناسب با درخواست کاربران، خدمات مورد نظر را به آنها ارائه می دهند. برای آشنایی بیشتر با نمایندگی کونیکا مینولتا در شهرستان ها می توانید با همکاران ما تماس گرفته و یا به بخش شهرستان ها در این وب سایت مراجعه کنید. در اینجا به معرفی نمایندگی کونیکا مینولتا در شهر تبریز می پردازیم و خدمات آن را به شما معرفی می کنیم.

نمایندگی کونیکا مینولتا در تبریز

خدمات نمایندگی کونیکا مینولتا در تبریز

آنچه در نمایندگی مرکزی کونیکا مینولتا به کاربران ارائه می شود در نمایندگی کونیکا مینولتا در شهرستان ها نیز به کاربران عرضه می گردد. فروش، خدمات پس از فروش و تعمیر محصولات کونیکا مینولتا خدمات اصلی این نمایندگی است و تمامی محصولات این کمپانی را در بر می گیرد. شرکت کونیکا مینولتا تولید کننده انواع ماشین های اداری مانند دستگاه کپی، پرینتر، فکس و اسکنر است و توانسته بخشی از بازار ماشین های اداری در بسیاری از شهرهای ایران را به دست بگیرد.

از اینرو جهت سهولت دسترسی به خدمات فروش و تعمیر این محصولات، نمایندگی کونیکا مینولتا در تبریز راه اندازی شده است. شما عزیزان ساکن در این شهر می توانید برای خرید و یا تعمیر دستگاه های کونیکا مینولتای خود با نمایندگی تماس گرفته و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید. در ادامه با خدمات فروش و تعمیر نمایندگی کونیکا مینولتا بیشتر آشنا خواهید شد.

خدمات فروش نمایندگی کونیکا مینولتا در تبریز

خدمات فروش شامل عرضه محصولات متنوع و جدید کونیکا مینولتا، راهنمای خرید، مشاوره خرید، و گارانتی این محصولات می باشد. در بخش فروشگاهی نمایندگی کونیکا مینولتا، جدیدترین دستگاه های کونیکا مینولتا جهت خرید در معرض دید عموم قرار گرفته است. ساکنین شهر تبریز می توانند جهت خرید محصول مورد نظر، با نمایندگی تماس گرفته و درخواست خود را به کارشناسان فروش اطلاع دهند. پس از طی کردن فرآیند خرید دستگاه، آنگاه محصول به آدرس شما ارسال می گردد. همراه با محصول، گارانتی معتبر نیز صادر شده و توسط نمایندگی کونیکا مینولتا در تبریز تأیید می گردد.

تعمیر محصولات کونیکا مینولتا در تبریز

نمایندگی کونیکا مینولتا در بخش تعمیرات خود، تخصصی ترین و باکیفیت ترین خدمات را به مشتریان ارائه می کند. تعمیر دستگاه کپی، عیب یابی و تعمیر پرینتر کونیکا مینولتا و ارائه قطعات فابریک و اورجینال از خدمات تخصصی این نمایندگی می باشد که در بخش نمایندگی کونیکا مینولتا در تبریز نیز به مشتریان ارائه می شود. همشهریان عزیز در تبریز جهت دریافت خدمات تعمیر دستگاه های کونیکا مینولتا باید دستگاه یا قطعه مورد نظر را به نمایندگی ارسال کرده و تعمیر آن را به کارشناسان فنی واگذار کنند.

به عبارت بهتر برای اینکه بخواهید از خدمات تخصصی تعمیر دستگاه های کونیکا مینولتا استفاده کنید، ارسال دستگاه یا قطعه مورد نظر به نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران، آسان ترین و کم هزینه ترین راه می باشد. بنابراین درصورت مشاهده هرگونه ایراد یا مشکل در دستگاه خود، ابتدا با نمایندگی تماس گرفته و پس از اینکه کارشناسان شما را برای تعمیر دستگاه راهنمایی کردند، آن را بسته بندی کنید و از طریق پست به نمایندگی ارسال نمایید. پس از دریافت و عیب یابی کامل دستگاه توسط تکنسین فنی، ایراد آن برطرف شده و بعد از تست نهایی، دستگاه به آدرس شما ارسال می گردد. شایان توجه است، تمامی خدمات تعمیر و تعویض قطعات برای شما گارانتی شده و می توانید با خیال آسوده و اطمینان خاطر از دستگاه استفاده کنید.