تعمیر دستگاه کپی در کرج

Rate this post

شما می توانید خدمات متنوعی را از مرکز تعمیر دستگاه کپی در کرج دریافت کنید. تمامی تعمیرات سخت افزاری و سرویس های دوره ای دستگاه کپی در این مجموعه ارائه می شود و شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به این مرکز و یا از طریق تماس تلفنی، خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید. دستگاه های کپی سالهاست از تجهیزات ضروری و مورد نیاز ادارات و دفاتر فنی محسوب می شوند. علاوه بر این، نقش دستگاه های کپی در امر آموزش نیز از موضوعاتی است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد. نظر به اهمیت این دستگاه در چنین محیط هایی، بروز خرابی و مشکل در آنها می تواند کاربران را با مشکلات عدیده ای مواجه کند.

تعمیر دستگاه کپی در کرج

خدمات تعمیر دستگاه کپی در کرج

ضروری است در صورت مشاهده کوچک ترین مشکل در دستگاه کپی، اقدام به موقع برای تعمیر و رفع مشکل آن انجام دهید. توجه داشته باشید عواملی مانند کارکرد بالا، قرار گرفتن دستگاه در معرض نور و حرارت، استفاده از تونرهای بی کیفیت، ضربه خوردن دستگاه و مواردی از این دست، باعث آسیب های جدی به دستگاه می شوند. بنابراین همواره سعی کنید برای جلوگیری از خرابی دستگاه و طول عمر آن، مراقبت های لازم را از آن به عمل آورید. با این حال، بروز اختلال و مشکل در دستگاه در برخی شرایط نیز ناخواسته ایجاد می شود و تعمیرات آن را سبب می شوند. در صورت مشاهده مشکل و نقص فنی در دستگاه کپی خود می توانید به واحد تعمیرات فتوکپی در کرج مراجعه کنید تا کارشناسان ایراد آن را در اسرع وقت برطرف نمایند.

  تعمیر تاچ‌پنل دستگاه کپی در کرج

تاچ پنل یا صفحه نمایش دستگاه کپی، یکی از قابلیت های جدید می باشد که در برخی از مدل های دستگاه کپی تعبیه شده است. این بخش از دستگاه همانند تاچ گوشی های هوشمند عمل کرده و کاربر با لمس انگشتان خود روی صفحه نمایش می تواند دستورات لازم را به دستگاه و بخش های مختلف منتقل کند. همچنین همانند گوشی های هوشمند، تاچ لمسی دستگاه کپی نیز ممکن است با مشکل مواجه شود و هیچگونه واکنشی به لمس های کاربر نشان ندهد. در چنین مواقعی باید تاچ پنل را تعمیر کرد. این امر یکی از خدمات قابل ارائه در واحد تعمیر دستگاه کپی در کرج می باشد.

تعمیر یونیت فیوزینگ کپی در کرج

یونیت فیوزینگ یکی از یونیت های چند گانه دستگاه کپی است که وظایف مهمی را در این دستگاه برعهده دارد. فیوزینگ تونر مورد نیاز برای چاپ را روی کاغذ حرارت می دهد. یکی از علت های داغ بودن برگه پس از خروج از دستگاه نیز به خاطر همین عملکرد فیوزینگ می باشد. هرگونه اختلال در عملکرد این قطعه، می تواند فرآیند کپی و چاپ را با مشکل مواجه کند. دلایل زیادی بر کارکرد فیوزینگ دستگاه کپی تاثیرگذار هستند. یکی از مهمترین عوامل، تاثیرات نوسانات مکرر برق است. معمولاً در شرایطی که برق دائماً دچار نوسان شود، فیوزینگ اولین جایی از دستگاه است که دچار آسیب دیدگی می شود. اما یونیت فیوزینگ از بخش هایی است که امکان تعمیر آن وجود دارد. تکنسین های تعمیر دستگاه کپی در کرج ، با بررسی دستگاه و خارج کردن این یونیت، تعمیرات مورد نیاز را برای تعمیر آن انجام می دهند.

تعمیر درام دستگاه کپی در کرج

یکی از اقداماتی که در واحد تعمیرات دستگاه کپی انجام می شود، تعمیر درام می باشد. اگرچه صحبت کردن از تعمیر درام کمی سخت به نظر می رسد اما باید گفت در برخی از مواقع امکان تعمیر درام وجود دارد و لزوماً نیازی به تعویض ندارد. درام نقش بسیار مهمی در چاپ اسناد و کیفیت آن ایفا می کند. پس از اسکن تصاویر و یا انتقال فرمان پرینت از سیستم به دستگاه کپی، اطلاعات تصویر به سطح درام که به صورت استوانه ای شکل است منتقل شده و بار الکتریکی قسمت های مشخص شده تصویر را تغییر داده و باعث جذب تونر توسط کاغذ می شود.

از این نظر خرابی درام را می توان از افت کیفیت چاپ تصاویر تشخیص داد. کپی کم رنگ، ایجاد خطوط روی چاپ و یا تیره شدن آن از بارزترین نشانه های خرابی درام می باشند. با اینکه در مرکز تعمیر دستگاه کپی در کرج ، کارشناسان با تمیز کردن سطح درام و بهبود کیفیت آن تلاش می کنند درام تعمیر شود اما باید گفت این قطعه یکی قطعه مصرفی است و پس از هر سه بار شارژ کارتریج باید تعویض شود.

نمایندگی کونیکا مینولتا در کرج

نمایندگی کونیکا مینولتا در راستای خدمات رسانی به همشهریان ساکن در کرج، واحد تعمیرات پرینتر و فتوکپی کونیکا مینولتا را در کرج راه اندازی کرده است. این مرکز با ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای سعی در رفع نیازهای گوناگون کاربران داشته و با هدف تحقق خواسته های کاربران تلاشی مضاعف در این زمینه به کار بسته است. این مجموعه یکی از مجهزترین مراکز تعمیرات دستگاه کپی و پرینتر کونیکا مینولتا در کشور می باشد که مطابق با ساز و کارهای جهانی، خدماتی به روز و حرفه ای را به متقاضیان عزیز ارائه می کند. برای بهره مندی از خدمات این مجموعه کافی است از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در این وب سایت با کارشناسان در تماس باشید.