نمایندگی کونیکا مینولتا در مشهد

Rate this post

نمایندگی کونیکا مینولتا در مشهد ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین خدمات تعمیر و فروش به هموطنان عزیز ساکن در شهر مشهد است. این نمایندگی یکی از شعبه های مرکز سخت افزار ایران است که خدمات تخصصی را به کاربران محصولات این شرکت ارائه می کند. تمامی خدمات مرتبط با فروش و تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا، پرینتر و سرویس های مرتبط با سایر دستگاه ها در این مرکز به صورت کاملاً حرفه ای ارائه می‌گردد. شما عزیزان می توانید از طرق مختلف که در ادامه گفته می شود خدمات مرتبط با هر یک از دستگاه‌های کونیکا مینولتا را دریافت کنید.

واقعیت آن است که کونیکا مینولتا در هیچ کدام از شهرستان های کشور نمایندگی رسمی ندارد.. مرکز سخت افزار ایران، یکی از مراکز رسمی و معتبر می باشد که خدمات فروش و پس از فروش محصولات کونیکا مینولتا را مطابق با استانداردها و الگوهای کمپانی کونیکا مینولتا به کاربران سراسر کشور ارائه می کند. این مرکز جهت دسترسی عزیزان ساکن در شهرستان ها به خدمات کونیکا مینولتا، واحدهایی را برای رسیدگی به نیازها و درخواست های آنان اختصاص داده است. نمایندگی Konica Minolta در مشهد یکی از همین واحدهای تخصصی می باشد که در ادامه با آن بیشتر آشنا خواهیم شد.

نمایندگی کونیکا مینولتا در مشهد

واحد فروش در نمایندگی کونیکا مینولتا در مشهد

از خدمات قابل توجه این مرکز، فروش محصولات کونیکا مینولتا می باشد. اگر سری به بازار ماشین های اداری زده باشید حتماً نام کونیکا مینولتا را بر روی بسیاری از دستگاه ها مشاهده کرده اید. اما باید توجه داشته باشید برخی از این کالاها تقلبی بوده و تنها با نام برند کونیکا مینولتا عرضه شده اند تا فروش مناسبی داشته باشند. شاید تشخیص کالای اصلی از تقلبی برای شما کار دشواری باشد. برای این منظور بهتر است از همان ابتدا به یک مرکز مطمئن و معتبر مراجعه کنید و دستگاه اورجینال را خریداری کنید.

مرکز سخت افزار ایران با فراهم کردن شرایط لازم جهت وارد کردن محصولات اصلی، دستگاه های اورجینال را برای خرید کاربران در بخش فروشگاهی خود قرار داده است. شما عزیزان ساکن در مشهد برای خرید از نمایندگی کونیکا مینولتا در مشهد می توانید مشخصات محصول مورد نظر را از طریق تماس تلفنی به اطلاع کارشناسان برسانید و پس از ثبت درخواست و پرداخت وجه کالا، آن را در مشهد تحویل بگیرد. از این طریق شما توانسته اید محصول اصلی و اورجینال شرکت کونیکا مینولتا را خریداری کنید.

نمایندگی تعمیرات کونیکا مینولتا در مشهد

مرکز سخت افزار ایران برای تعمیر دستگاه های کونیکا مینولتا نیر تمهیداتی اندیشیده و آن راه اندازی مرکز تعمیرات تخصصی کونیکا مینولتا می باشد. ساکنین تهران و کرج از طریق مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی می توانند تعمیرات دستگاه های خود را به این مرکز بسپارند اما کسانی که در شهرستان ها سکونت دارند باید از طریق ارسال دستگاه به این مرکز، تعمیرات تخصصی و باکیفیت کونیکا مینولتا را دریافت کنند. برای مثال اگر قصد تعمیر پرینتر کونیکا مینولتا را دارید کافی است آن را به واحد نمایندگی کونیکا مینولتا در مشهد ارسال کنید.

البته توصیه می شود در صورتی که دستگاه از ابعاد بالایی برخوردار است تنها قطعه معیوب را جهت تعمیر به این مرکز بفرستید. با این کار می توانید از تعمیرات حرفه ای و قطعات اورجینال مرکز تخصصی تعمیرات کونیکا مینولتا بهره مند شوید و سلامتی دستگاه خود را تضمین کنید. قابل توجه است که در این مرکز تمامی قطعات تعویضی دستگاه شما، گارانتی می گردد تا بابت اصلی و فابریک بودن آنها آسوده خاطر باشید.