چاپ مستقیم از USB دستگاه فتوکپی

Rate this post

دستگاه‌های فتوکپی امروزی، تفاوت‌های بسیاری با دستگاه‌های نخستین و قدیمی پیدا کرده‌اند. دستگاه‌های فتوکپی امروزی برخوردار از امکانات جدیدی هستند که در گذشته هیچ نشانی از آنها نبوده است. هدف از افزودن این امکانات به دستگاه‌های کپی جدید، از سویی راحتی کاربر و از سویی دیگر بالا بردن امکانات کار با دستگاه‌های کپی بوده است. یکی از جدیدترین امکانات اضافه شده به دستگاه‌های کپی، پورت USB است. استفاده از این پورت به کاربر این امکان را می‌دهد تا فایل‌های مورد نیاز خود را در فلش ذخیره کرده و پس از اتصال فلش به دستگاه کپی، جهت چاپ آنها اقدام کند.

اگر دستگاه کپی شما نیز برخوردار از قابلیت چاپ مستقیم از USB دستگاه فتوکپی است اما شیوه کار با آن را نمی‌دانید می‌توانید با دنبال کردن مقاله‌ی پیش رو شیوه چاپ مستقیم از USB را فرا بگیرید. در این مقاله برآن شده‌ایم تا شیوه چاپ مستقیم از USB دستگاه فتوکپی را با شما کاربران گرامی به اشتراک بگذاریم. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر در این رابطه می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا تماس بگیرید.

چاپ مستقیم از USB دستگاه فتوکپی

آموزش چاپ مستقیم از USB دستگاه فتوکپی

برای چاپ مستقیم از USB دستگاه فتوکپی، کافی است مراحل شرح داده شده در این بخش را دنبال کنید. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر می‌توانید به دفترچه راهنمای دستگاه کپی کونیکا مینولتا مراجعه کرده و یا با کارشناسان ما در نمایندگی دستگاه کپی کونیکا مینولتا تماس بگیرید. برای چاپ مستقیم از USB دستگاه فتوکپی، ابتدا حافظه USB را به پورت حافظه USB دستگاه کپی خود بزنيد. در صورتی که يک حافظه USB نصب شده باشد، USB Direct را فشار دهيد. با این کار دستگاه کپی شما به صورت خودکار، حافظه وصل شده را شناسايی کرده و داده های ذخيره شده در آن را می خواند.

برای ظاهر شدن پوشه یا فایل مورد نظرتان، دکمه های پيكان چپ و راست را فشار دهید. پس از پیدا کردن پوشه يا فايل مورد نظر، دکمه‌ی OK را فشار دهيد. نمایش داده شدن حرف D در جلوی پوشه به معنای آن است که این پوشه حاوی یک یا چند پوشه دیگر است. (اگر فايلی را انتخاب کرده‌ايد از مرحله بعد صرف‌نظر نمایید). در صورتی که پوشه ای را انتخاب کرده ايد، دکمه های پيكان چپ و راست را برای ظاهر شدن فایل موردنظرتان فشار دهید. پس از این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

مراحل آموزش چاپ مستقیم از USB فتوکپی

1. دکمه های پيكان چپ و راست را برای انتخاب تعداد نسخه هايی که بايد چاپ شود فشار داده يا تعداد را وارد کنيد.

2. دکمه OK ،Start Color يا Start Black را برای شروع چاپ فايل انتخاب شده فشار دهيد. توجه داشته باشید که دو حالت برای چاپ وجود دارد که عبارتند از: OK يا Start Color برای چاپ رنگی و Start Black برای چاپ سياه و سفيد.

3. پس از بعد از انجام چاپ مستقیم از USB دستگاه فتوکپی، دستگاه برای چاپ بعدی از شما سؤال می کند. دکمه OK را هنگام ظاهر شدن Yes جهت چاپ بعدی فشار داده و از مرحله ٢ تکرار کنيد. (مرحله 2: دکمه های پيكان چپ و راست را فشار داده تا پوشه يا فايل مورد نظر ظاهر شود و سپس OK را فشار دهيد)

4. در صورتی که نیاز به ادامه چاپ ندارید، دکمه های پيكان چپ و راست را برای انتخاب No فشار دهید و در ادامه دکمه‌ی OK را فشار دهيد. دکمه Clear/Stop را فشار دهيد تا به حالت آماده باز گرديد.

نمایندگی دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا

نمایندگی دستگاه کپی کونیکا مینولتا ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر، بهسازی، تعویض قطعات، فروش و سرویس‌های دوره‌ای انواع دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا به متقاضیان است. بهره مندی کارشناسان نمایندگی تعمیر دستگاه کونیکا مینولتا از جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر سبب گشته است تا سرویس‌های انجام شده به دست این کارشناسان این مرکز، بالاترین نتیجه و بازدهی را داشته باشند و کلیه عیوب و اختلالات ایجاد شده در دستگاه‌ها رفع گردند.

در بخش فروش نیز نمایندگی دستگاه کپی کونیکا مینولتا ، مجموعه‌ای از پرفروش‌ترین دستگاه‌های کپی کونیکا مینولتا را در اختیار داشته و آماده عرضه آنها به متقاضیان است. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز، -چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیر- مشمول گارانتی و ضمانت است.