اشتراک گذاری

ویژگی‌های پرینتر لیبل‌زن صنعتی

اگر چه عبارت «پرینتر لیبل‌زن صنعتی» ممکن است شما را به این تصویر بیاندازد که کاربرد این محصولات تنها در کارخانه‌ها و فضاهای صنعتی است اما واقعیت آن است که پرینتر لیبل‌زن صنعتی امروزه به طور گسترده‎ای در صنایع مختلفی مانند مراقبتهای بهداشتی، خرده فروشی‎ها، حمل و نقل و تدارکات مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این فضاها، لیبل‌ پرینترهای صنعتی برای برنامه‌های روزمره‌ای از قبیل ردیابی دارایی، مدیریت موجودی، شناسایی اقلام، حمل و نقل و دریافت استفاده می‎شوند.

این دستگاه‌ها به گونه‌ای ساخته می‌شوند که در برابر نفوذ ذرات گرد و غبار و مایعاتی مانند مواد شیمیایی و آب، مهر و موم مقاومند. اکثر مدلهای ارائه شده از این دستگاه‌ها، در دمای بسیار بالا، در فضاهای کاری بسیار سرد و حتی در فضاهایی که کنترل آب و هوا در آن وجود ندارد نیز کار می‌کنند. 

برخی از این مدل پرینترها نیز لیبل‌های ضدعفونی شده‌ای را برای استفاده در آزمایشگاه‌ها، بیمارستان ها و داروخانه ها تولید می‌کنند. در بخش‌های آتی برخی دیگر از ویژگی‌های این دستگاه با شما کاربران گرامی به اشتراک گذاشته می‌شود. در صورت نیاز به راهنمایی‌هایی بیشتر در باب پرینترهای لیبل زن صنعتی می‌توانند با کارشناسان ما در نمایندگی کونیکا مینولتا تماس بگیرید.

ویژگی‌های-پرینتر-لیبل‌زن-صنعتی

فعالیت 24/7 پرینتر لیبل‌زن صنعتی

اغلب شرکت ها و سازمان‌ها دارای دپارتمان هایی هستند که به‌صورت شبانه‌روزی در حال کار و فعالیت‌اند. لیبل پرینترهای صنعتی به کاررفته در چنین سازمان‌هایی به گونه‌ای طراحی و تولید شده‌اند که بتوانند بی‌وقفه و برای ساعت‌های طولانی کار کنند. تولید کنندگان پرینتر لیبل‌زن صنعتی برای اطمینان از کارایی بالا و بدون وقفه در چنین محیطهایی، پرینتر لیبل‌زن صنعتی را با قطعاتی با طول عمر بالا مجهز می‎نمایند.

برخی از لیبل پرینترهای صنعتی به گونه‌‌ای ساخته شده‌‌اند که می‌توانند هفت روز هفته را به صورت 24 ساعته کار کنند. در بسیاری از چاپگرهای لیبل‌زن صنعتی، گزینه‎ای برای چاپ انتقال حرارتی یا حرارتی مستقیم برای چاپ بارکدها، برچسب ها و بلیط ها وجود دارد که این موضوع، انعطاف پذیری عملیاتی بالا در ساختمان های شلوغی را سبب گشته است.

کیفیت بالای چاپ پرینتر لیبل‌زن صنعتی

لیبل‌های تولید شده توسط پرینتر لیبل‌زن صنعتی عموماً کیفیت بسیار بالایی دارند. البته این موضوع تا حد زیادی به دلیل ملزم بودن شرکت‌ها به رعایت مقررات صنعتی، فدرالی و بین المللی است. لیبل پرینترهای استفاده شده توسط این شرکت ها می‌بایست دارای برچسبهای انطباقی باشند که مقاومت این پرینترها را در برابر شرایط سخت تایید ‎کند. همچنین باید میزان دقت و خوانایی را ارائه دهند که در طول زنجیره تامین مورد نیاز است. پایبندی به این موارد مانع از کاهش سرعت شده و از اشتباهاتی که بر سر راه بهره‎وری مطلوب قرار دارد جلوگیری می‎نماید.

تنظیمات، تعمیرات و نگهداری آسان

ویژگی دیگر قابل ذکر در باب پرنیترهای لیبل زن صنعتی، سادگی تنطیمات، تعمیرات و نگهداری از آنهاست. این دستگاه‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که کار با آنها به ساده‌ترین شکل ممکن امکان‌پذیر باشد و نگهداری از آنها نیز به کمترین هزینه را در پی داشته باشد. در اغلب این دستگاه‌ها، نرم افزار مدیریت دستگاه از راه دور به شما این امکان را می‎دهد که از هر مکانی پرینتر‎های موجود در شبکه را نظارت و مدیریت کنید. در عموم پرینتر لیبل‌زن صنعتی از زبان های چاپ جهانی استفاده شده که امکان ادغام و هماهنگی آسان با سیستم های موجود را فراهم می‎کنند.

پشتیبانی پرینترهای لیبل‌زن از رزولوشن‌های گوناگون

شرکت‌هایی که مشغول تولید پرینترهای لیبل زن هستند به خوبی بازار هدف خود را شناسایی کرده‌اند. از همین رو پرینترهای تولیدی خود را گونه‌‌ای طراحی کرده‌اند که از رزولوشن های گوناگونی پشتیبانی کنند. چاپگرهای لیبل زن امروزی می‌توانند چاپ هایی با رزولوشن 203، 300، 400 یا 600 dpi (نقطه در اینچ) را انجام دهند. سرعت چاپی که می تواند از 8 تا 14 اینچ در ثانیه ips)) باشد و برچسبهایی با عرض 4، 6، یا 8 اینچ و یا حتی بزرگتر را چاپ کند.

اکثر لیبل پرینترهای صنعتی بیش از یک رابط دارند و در آن‌ها از رابطهایی نظیر رابطهای سریال، موازی و USB استفاده شده است. برخی از نمونه‌های پرینتر لیبل‌زن صنعتی مجهز به تکنولوژی بلوتوث و یا اترنت داخلی هستند. این پرینترها در شرکت هایی مورد استفاده قرار می‌گیرند که دارای شبکه ‎های وایرلس هستند. در صورت نیاز به راهنمایی‌هایی بیشتر در باب پرینترهای لیبل زن صنعتی می‌توانند با کارشناسان ما در نمایندگی پرینتر کونیکا مینولتا تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا

نمایندگی تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا تهران ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های تعمیر، بهسازی، ترمیم و تعویض قطعات مرتبط با این محصول به متقاضیان است. کاربران انواع پرینتر کونیکا مینولتا اعم از جوهرافشان، لیزری، سیاه و سفید، رنگی و … می‌توانند به نمایندگی تعمیرات تخصصی پرینتر کونیکا مینولتا مراجعه کرده و تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایند.

در نمایندگی تعمیر پرینتر Konica Minolta تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با این دستگاه نظیر تعمیر کاغذکش پرینتر، تعمیر و تعویض درام پرینتر، تعمیر لیزر پرینتر، تعمیر بلید پرینتر، تعمیر مگنت پرینتر، تعمیر و تعویض رولر، مین برد و … ارائه می‌گردد. آندسته از کاربران چاپگرهای کونیکا مینولتا که به هر دلیل امکان جابجایی دستگاه و تحویل آن به تعمیرگاه را ندارند، می‌توانند از سرویس «تعمیر پرینتر در محل» استفاده نمایند.

Rate this post