اشتراک گذاری

تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا

مرکز تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا به دلیل بهره‌ مندی از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر و همکاری با تیمی از برجسته ترین تعمیرکاران این حوزه، قادر به تعمیر و بازیابی تمامی مدلهای کپی است که به هر دلیل ممکن است دچار افت در عملکرد یا خرابی گردند.

بکارگیری چنین ترفندهای تخصصی و پیشرفته ای توسط کارشناسان مرکز تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا سبب گشته تا کاربران این دستگاه ‌ها با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانند هرگونه عیب و نقص ایجاد شده در کپی های کونیکا را تعمیر و رفع نمایند و از مراجعه به دیگر مراکز بی‌ نیاز گردند. کارشناسان فعال در مرکز تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا با واکاوی و تفکیک تعداد بی‌شماری از دستگاه های کپی کونیکا مینولتا، موفق به تدوین راهکارهایی جهت عیب ‌یابی صحیح و رفع تمامی عیوب سخت‌ افزاری و نرم‌ افزاری این دستگاه‌ ها گشته ‌اند.

عیب ‌یابی تخصصی و آنالیز همه جانبه قطعات اصلی و جانبی دستگاه های کپی کونیکا مینولتا، تهیه گزارش فنی از اشکالات ایجاد شده در کپی های کونیکا، انجام سرویس‌ها و تعمیرات جامع کونیکا، تعویض قطعات معیوب و از کارافتاده دستگاه با قطعات اصلی و اورجینال از جمله خدماتی است که می‌توان با حضور در مرکز تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا در سریعترین زمان و با بالاترین کیفیت از آن‌ها بهره‌مند گشت.

تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا در محل

مناسب ترین راه برای تعمیر و بازیابی کارایی دستگاه کپی کونیکا مینولتا استفاده از سرویس های تعمیر در محل نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا است. مهم نیست که شاهد چه نوع ایرادی در دستگاه کپی  هستید. از دستکاری ناشیانه ی سیستم بپرهیزید و با واحد پشتیبانی نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا تماس حاصل فرمایید. طولی نخواهد کشید که پس از ثبت درخواست، کارشناسان ما به محل مورد نظر اعزام شده و کارایی ماشین فتوکپی را در بالاترین سطح کیفی ممکن تعمیر می کنند

تعمیرات تخصصی دستگاه کپی کونیکا مینولتا

شما کاربران گرامی می‌توانید با مطالعه موارد درج شده در بخش زیر، اطلاعاتی هر چند اندک، در باب تعمیر و عیب‌یابی قطعات دستگاه کپی کونیکا مینولتا، کسب نمایید. در بخش زیر تلاش شده تا برخی از رایج‌ترین خدمات مرتبط با تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا ذکر گردیده و شرح داده شود. در صورت نیاز به هر یک از خدمات درج شده در بخش زیر و یا سایر خدمات مرتبط با تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی موجود در همین وبسایت اقدام نمایید.

 • تعمیر درام دستگاه کپی کونیکا مینولتا

یکی از مهم‌ترین قطعات دستگاه کپی که نقش حیاتی در پروسه چاپ دارد، درام است؛ درواقع درام که به شکل یک میله استوانه‌ای شکل می‌باشد وظیفه انتقال تصویر بر روی کاغذ را در دستگاه کپی برعهده دارد. خرابی این قطعه از دستگاه کپی موجب می‌شود که کیفیت چاپ صفحات به صورت چشم‌گیری کاهش پیدا کند و خطوط سفیدی بر روی کاغذ چاپ شوند؛ حتی گاهی اوقات خرابی درام دستگاه کپی موجب کم رنگ چاپ شدن صفحات نیز می‌شود.

اگر شما هم با این مشکلات در دستگاه کپی کونیکا مینولتا روبه‌رو شده‌اید، تنها کافیست که با نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا تماس بگیرید؛ تکنسین‌های این مرکز پس از اعزام به آدرس مورد نظر شما خدمات تعمیر درام دستگاه کپی کونیکا مینولتا را به شما ارائه می‌دهند.

 • تعمیر کاغذکش دستگاه کپی کونیکا مینولتا

اگرچه کار انتقال کاغذ در دستگاه کپی به عهده کاغذکش هاست (شامل کاغذکش ورودی و کاغذکش خروجی) لیکن توجه داشته باشید که گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی لزوماً به معنای خرابی این بخش از دستگاه نیست. یکی از بهترین کارهایی که جهت پیشگیری از خرابی کاغذ کش دستگاه کپی کونیکا مینولتا می توان انجام داد استفاده از کاغذهای مناسب است.

توجه و رعایت این موضوع نیاز ما به تعمیرات کاغذ کش کپی کونیکا مینولتا را کمتر می سازد و احتمال بروز خرابی در این بخش از دستگاه را به حداقل می رساند. اما در ارتباط با کاغذ مناسب برای دستگاه کپی می‌بایست ویژگی هایی چون جنس، وزن، نوع بافت کاغذ و کیفیت کاغذ مورد بررسی قرار گیرد. در صورتی که بررسی دستگاه و تست آن کارشناسان ما را به این نتیجه برساند که امکان بهسازی و تعمیر کاغذکش کپی کونیکا مینولتا وجود ندارد، با کسب اجازه از صاحب دستگاه، اقدامات لازم جهت تعویض کاغذکش کپی کونیکا مینولتا آغاز خواهد شد.

 • تعمیر مین برد دستگاه کپی کونیکا مینولتا

مین برد در واقع همان قطعه‌ای است که وظیفه پردازش اطلاعات در دستگاه کپی را برعهده دارد. در روند چاپ، داده های مورد نیاز جهت پردازش در اختیار مین برد دستگاه کپی  قرار گرفته و از این طریق، مین برد درباره ی نحوه ایجاد خروجی مورد نظر تصمیم می گیرد. در صورت خرابی مین برد، عموماً عملکرد سایر قطعات هم دچار اختلال شده و روند چاپ دچار اشکال می‌گردد.

از همین رو، در صورت نیاز به کار با دستگاه، تعمیرات این قطعه می‌بایست در اسرع وقت انجام شود. تأخیر در این کار خرابی و استهلاک سایر قطعات را در پی خواهد داشت. تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر مین برد دستگاه کپی کونیکا مینولتا از طریق تماس با کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا قابل دریافت است.

 • تعویض دولوپر دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا

دولوپر دانه‌های براده آهن است که کار آن عرضه تونر به درام بصورت یکنواخت و با درصد مشخصی از آغشتگی است. در فرآیند چاپ دانه های تونر تحت بار الکتریکی مشخصی، از دانه های دولوپر جدا می شوند و به سطح درام جذب میگردند. اشکالی که گاه در این میان ظاهر می شود ریزش دانه های دولوپر است. در این وضعیت، برای رفع اشکال پیش آمده، کافی است دولوپر را داخل یک حلال نظیر بنزین بریزید و سپس روی یک روزنامه در معرض تابش آفتاب قرار دهید تا حسابی خشک شود.

نکته دیگر آنکه در غالب دستگاه های چاپ، عموماً زمان تعویض دولوپر توسط یک پیغام به کاربر اعلام می‌گردد. جهت تعویض دولوپر بهتر است از بهترین محصولات ممکن در بازار استفاده کنید چرا که کیفیت دولوپر تأثیر مستقیمی در کیفیت چاپ دارد. در صورتی که شما نیز کاربر دستگاه کپی و یا پرینتر هستید بهتر است با مشاهده پیغامی از سوی دستگاه مبنی بر فرارسیدن زمان تعویض دولوپر، سریعاً نسبت به تعویض دولوپر اقدام کنید. سرویس‌های مرتبط با این بخش از طریق تماس با مرکز تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا قابل دریافت است.

 • تعویض بلید دستگاه کپی کونیکا مینولتا

لبه داکتر بلید، از پلاستیک بسیار حساسی تشکیل شده است که خراش و یا از دست دادن فرم خود، افت کیفیت چاپ را در پی خواهد داشت. معمولاً آنچه که سبب خرابی و مشکل در عملکرد داکتر بلید می گردد استهلاک آن است. کار کردن بیش از حد این قطعه و عدم تعویض آن، حتی ممکن است به شکستگی این قطعه نیز بیانجامد. بنابراین به کاربران حرفه‌ای و همیشگی دستگاه کپی توصیه می‌شود که عمر مفید این قطعه را درنظر داشته باشند و پیش از شکستگی و خرابی کامل بلید دستگاه کپی کونیکا مینولتا، جهت تعویض آن اقدام نمایند.

 • تعمیر برد پاور دستگاه فتوکپی Konica minolta

یکی از قطعات دستگاه کپی کونیکا مینولتا که امکان بروز خطا و اختلال در آن وجود دارد، برد پاور کپی است. این بخش، همانگونه که از نامش پیداست وظیفه تأمین انرژی مورد نیاز دستگاه را بر عهده دارد. از همین روست که بروز اختلال در آن، به نوعی منجر به خرابی و از کارافتادگی کامل دستگاه می گردد. تست محتوایی و پایه ای اختلالات جهت تشخیص شکستگی های برد الکترونیکی با استفاده از اسیلوسکوپ، سیگنال ساز، آمپرسنج، ولت متر و نرم افزارهای عیب یابی تخصصی از خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر برد پاور کپی کونیکا مینولتا است که به همراه ضمانت و گارانتی برای مراجعان انجام می پذیرد.

کارشناسان مرکز تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا با جدیدترین تجهیزات این حوزه اشکالات مرتبط با سوختگی مادربرد، نوسانات شدید ولتاژی، درگاههای خروجی و ورودی و مواردی از این دست را برطرف می سازند و کیفیت اولیه این قطعه را به آن بازمی گردانند.

تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا در محل
 • تعویض Blank Lamp دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • بررسی‌های اولیه و رفع عیوب بخش یونیت فیوزینگ
 • رفع اشکالات بخش موتور دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • عیب‌یابی و رفع اشکالات هیتر، ترمیستور و ترموستات
 • نظارت بر عملکرد سولونویید و اصلاح بخش‌های معیوب
 • بررسی خطاهای طرح شده از سوی دستگاه و رفع آن‌ها
 • تعویض قطعات کاست و بای‌پس دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • تعمیر بخش‌های آسیب‌دیده‌ی آی‌سی دستگاه (AC Power)
 • عیب‌یابی و تعمیر بخش کاغذکش دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • بررسی خطاهای لیزر و لنز دستگاه کپی کونیکا مینولتا و رفع آن‌ها
 • عیب‌یابی و اصلاح یونیت لیزر در حین تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • تعویض دولوپر دستگاه کپی کونیکا مینولتا و جابجایی آن با نمونه‌ی شرکتی
 • تعمیر و اصلاح اشکالات بخش High Voltage در مرکز تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • بررسی عملکرد تغذیه‌کننده کاغذ
 • انجام بررسی‌های اولیه به منظور عیب‌یابی
 • تعمیر، ترمیم و اصلاح قطعات بخش فیوزینگ
 • اصلاح اشکالات درام دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • انجام عملیات شارژ مجدد پوردهای سنگین و سبک
 • اصلاح و تعمیر عملکرد بخش ورودی و خروجی دستگاه
 • اصلاح اشکالات بخش فیدر دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • انجام تنظیمات دستگاه کپی کونیکا مینولتا و تعمیرات آن
 • انجام سرویس‌های اولیه دستگاه و گردگیری‌ تمامی قطعات
 • جایگزینی قطعه پیکاپ دستگاه کپی کونیکا مینولتا با نمونه شرکتی
 • انجام عملیات مربوط به شارژ کاتریج در واحد تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • انجام بررسی‌های اولیه به منظور عیب‌یابی در بخش تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • تعمیر، ترمیم و تعویض تمامی قطعات دستگاه کپی کونیکا مینولتا که قابلیت و امکان تعویض را داشته باشند

دستگاه‌های کپی کونیکا مینولتا ، تعمیر شده پس از اتمام عملیات، در حضورِ مشتری تست خواهند شد تا از صحت عملکرد دستگاه اطمینان حاصل شود. لازم به ذکر است، پیش از آغاز روند تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا، می توانید از خدمات مشاوره حضوری با کارشناسان نمایندگی کونیکا مینولتا بهره مند گردید.

نمایندگی تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا در محل

آموزش تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا

دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا از هر مدلی که باشد، فارغ از تعداد قابلیت ها و امکانات فنی موجود در آن دارای کیفیت ساختاری بی نظیری است. اما این کیفیت مصون از خرابی نبوده و گاهی در اثر استهلاک با مشکلات ریز و درشتی رو به رو می شود. خوشبختانه بسیاری از اختلالات چاپگرها با یک تنظیم دوباره و یا سرویس دهی استاندارد برطرف خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا فیلم های آموزشی فراوانی را ارائه می نماید که می توانید با استفاده از آن ها به راحتی از مشکلات جزیی دستگاه کپی رهایی بیابید. البته اگر اطلاع چندانی از ساختار قطعات درونی دستگاه های کپی کونیکا مینولتا ندارید، برای سرویس دهی و تعمیرات جزیی هم از مرکز تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا کمک بگیرید تا کارایی اصلی سیستم حفظ شود.

نمایندگی کونیکا مینولتا و واحدهای ارائه دهنده خدمات

خدمات و سرویس های مرتبط با دستگاه های کونیکا مینولتا در نمایندگی کونیکا در واحدهای متنوع و تخصصی انجام می‌پذیرد تا شما کاربران گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز بتوانید تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در دستگاه را رفع نموده و از مراجعه به مراکز دیگر بی نیاز گردید. کارشناسان حاضر در واحدهای نمایندگی کونیکا مینولتا به دلیل حضور مداوم در دوره ‌های تخصصی-آموزشی تعمیرات و کسب مدارک بین‌المللی، قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در دستگاه های کپی کونیکا مینولتا و دیگر محصولات این برند هستند. تمامی سرویس ‌های ارائه شده در واحدهای تخصصی نمایندگی کونیکا مینولتا مبتنی بر اصول و استانداردهایی است که از سوی این کمپانی مطرح شده‌ است.

مدیریت این مرکز به سبب اطمینان از تخصص و دانش کادر فنی حاضر در این مجموعه، تمامی خدمات ارائه شده توسط کارشناسان خویش را گارانتی و ضمانت نموده است. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با واحدهای ارائه دهنده خدمات در نمایندگی کونیکا مینولتا به بخش زیر مراجعه نمایید. در این بخش واحدهای نمایندگی کونیکا مینولتا و خدمات ارائه شده در هر یک از آنها معرفی گشته اند.

تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا و اخبار مرتبط

فتوکپی ‌های کونیکا مینولتا اگرچه در قیاس با دیگر محصولات هم‌ تراز، از کیفیت ساخت و کاربری فوق‌ العاده‌ برخوردارند، لیکن این دستگاه ‌ها نیز همانند بسیاری از دستگاه‌های الکترونیکی و مکانیکی دیگر، با گذشت زمان و استهلاک برخی قطعات، نیازمند سرویس و ترمیم می‌گردند؛ آنچه در این میان حائز اهمیت می‌گردد عدم مراجعه به مراکز غیرمجاز و نامعتبر جهت تعمیرات کپی کونیکا مینولتا است. کاربران و مشترکان کونیکا مینولتا به یاد داشته باشند که تعمیر و ترمیم دستگاه‌ های این شرکت می ‌بایست صرفاً به دست متخصصان و کارشناسان نمایندگی کونیکا مینولتا انجام پذیرد.

گزینش کارشناسان مرکز تعمیرات کپی کونیکا مینولتا پس از آنالیزهای بسیار صورت گرفته و متخصصان این حوزه پس از طی دوره‌های علمی و عملی به همکاری فراخوانده شدند. کارشناسان این مرکز ارائه‌دهندۀ خدمات تعمیرات کپی کونیکا مینولتا به دو شیوه «تعمیر در محل» و «تعمیر در مرکز» هستند و شما کاربران گرامی می‌توانید بسته به شرایط خود، درخواست انجام تعمیرات را به یکی از دوشیوه مذکور داشته باشید. بخشی از اخبار و مطالب مرتبط با تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا و دیگر محصولات این شرکت از طریق بخش زیر در اختیار شما کاربران گرامی قرار داده شده است.

تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا و مقالات این حوزه

اگر شما نیز جزو آندسته از طرفداران و کاربران محصولات کونیکا مینولتا هستید که لحظه به لحظه اخبار مرتبط با این کمپانی و محصولات آن را دنبال می‌کنند، می‌توانید با مراجعه به بخش مقالات کونیکا مینولتا از جدیدترین رویدادها، اخبار و محصولات این شرکت آگاهی یابید. نمایندگی کونیکا مینولتا با در اختیار داشتن کارشناسان زبده و صبور زمینه‌ای فراهم ساخته تا شما هموطنان گرامی با مطالعه مقالات تدوین شده، قادر به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز خود گردید.

کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا با صبر و حوصله پاسخگوی تمامی پرسش‌ های شما عزیزان خواهند بود. بعلاوه در صورتی که به هر دلیل امکان حضور در مرکز تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا برای شما میسر نیست می‌توانید به بخش زیر مراجعه کرده و بخشی از نیازهای خویش را با مطالعه مقالات مرتبط با تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا برطرف سازید.

محصولات کونیکا مینولتا

در بخش زیر، کارشناسان نمایندگی کونیکا مینولتا، به معرفی محصولات این کمپانی خواهند پرداخت. دانستن این مسئله خالی از لطف نیست که شرکت کونیکا مینولتا از سال ۱۸۷۳ فعالیت خود را با تولید چاپگر های لیزری ، دوربین و فیلم عکاسی آغاز کرد. این شرکت اکنون در تولید محصولات مختلفی از جمله تولید تجهیزات اداری مثل دستگاهای چاپگر، چاپگر نساجی و کپی، ابزار هنر های تجسمی، تولید تجهیزات پزشکی، ابزارهای اندازه گیری و…. فعالیت دارد.

نمایندگی کونیکا مینولتا در هر دوره و با ورود محصولات جدید از کونیکا، امکانات و تجهیزات خویش را ارتقاء داده و در صورت نیاز اقدام به خریداری ابزارآلات جدیدی می‌نماید تا خدمات ارائه شده در این راستا از بالاترین کیفیت برخوردار باشند. نمایندگی کونیکا مینولتا با تجهیز مجموعه خویش به عواملِ فنی متخصص و ابزارآلاتِ پیشرفتۀ تعمیر توانسته است خود را به عنوان یکی از مراکز پیشرو در امر فروش و تعمیر تولیدات کونیکا مینولتا به ویژه تعمیر کپی رنگی کونیکا مینولتا مطرح سازد. مطالب و اخبار مرتبط با محصولات کونیکا مینولتا از طریق بخش زیر در اختیار شما کاربران گرامی قرار گرفته شده است.

تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا و سوالات متداول

کاربران گرامی به خاطر داشته باشند که در صورت بروز هر گونه مشکل در دستگاه های کونیکا مینولتا مراجعه به نمایندگی کونیکا مینولتا اقدامی هوشمندانه و بجا خواهد بود زیرا کلیه سرویس ها و خدمات ارائه شده در این مرکز مبتنی بر استانداردها و ضوابط طرح شده از سوی کمپانی سازنده انجام می پذیرد.

متخصصان مرکز تعمیرات کونیکا مینولتا در اسرع وقت و با دقت و مهارت دستگاه شما را عیب یابی کرده و پس از تشخیص اشکالات پیش آمده در آن، با جدیدترین متدهای روز دنیا آنها را رفع خواهند کرد. کادر فنی نمایندگی کونیکا مینولتا، پیوسته در تلاش هستند تا خدمات بهتری را به کاربران عرضه نمایند و همواره در جهت رضایت مشتریان قدم بردارند.

مهم ترین انگیزه ی نیروی انسانی فعال در این مرکز ارائه ی خدمات بهتر و کسب رضایت و اطمینان مشتریان ارجمند می باشد. در بخش زیر متخصصین و کادر فنی نمایندگی کونیکا مینولتا پرسش های متداول کاربران گرامی را به دقت مورد بررسی قرار داده و پاسخگوی آن ها هستند. مطالعه ی پرسش های متداول شمارا جهت عکس العمل مناسب، هنگام بروز مشکل در دستگاه یاری کرده و از اقدامات نادرست جلوگیری می نماید.

5/5(1 امتیاز)