اشتراک گذاری

Finisher دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا

Finisher دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا یک دستگاه خروجی است که عملکردی چندگانه را فراهم می کند. تعمیر این بخش از دستگاه کپی در واحد تخصصی تعمیرات کپی کونیکا مینولتا انجام می شود. این قطعه در واقع تمام کننده کار دستگاه کپی است. این بخش از دستگاه کپی به خصوص در دستگاه های کپی که در ادارات بزرگ و مهم مورد استفاده قرار می گیرند، بسیار مهم است.

Finisher دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا

کاربرد Finisher دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا

تعمیرکاران واحد تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا اینگونه می گویند که طبقه بندی و تلفیق دادن کمترین نیاز یک دستگاه کپی است که توسط Finisher انجام می شود. وظایف فرعی این قطعه عبارت است از چسباندن، تا کردن، سوراخ کردن و صحافی کردن. هر یک از برند های مطرح در تولید دستگاه های کپی از جمله کمپانی کونیکا مینولتا، Finisher منحصر به فرد خود را دارند.

تعمیر Finisher فتوکپی کونیکا مینولتا

در جدید ترین مدل های دستگاه کپی این امکان وجود دارد که مجموعه های کپی شده به صورت الکترونیکی و بدون استفاده از sorter bins طبقه بندی شوند. برای تعمیر Finisher دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا یک تعمیرکار باید به نحوه عملکرد این بخش ها کاملا واقف باشد.

تعمیرکاران واحد تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا درباره Finisher اینگونه توضیح می دهند که در دستگاه های کپی جدید به جای مخازن جداگانه، نسخه ها در یک سینی با یک زاویه راست یا جدا از یکدیگر قرار می گیرند. این ویژگی این امکان را فراهم می سازد که کاربر به راحتی تشخیص دهد که یک مجموعه در کجا پایان می یابد و از کجا شروع می شود. با تعمیر Finisherدستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا ،Bin-free sorting این امکان را برای کاربر فراهم می کند که در یک زمان مجموعه ای نامحدود بسازد به جای اینکه فقط تعداد زیادی از مجموعه ها را در اختیار داشته باشد.

اگه میخوای با روش های تمیز کردن دستگاه کپی آشنا بشی کلیک کن.

اجزای Finisher فتوکپی کونیکا مینولتا

  • Inner Finisher (داخلی Finisher)

تعمیرکاران واحد تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا می گویند Inner Finisherاز کوچکترین اجزاء اصلی Finisher است که در کپی قرار داده شده است تا از هرگونه افزایش سایز جلوگیری کند. برای تعمیر Finisher دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا تعمیرکار باید بتواند این بخش ها را به درستی از هم تمیز دهد.

  • External Hole Puncher

External Hole Puncher در Booklet Finisher یا External Staple Finisher قرار گرفته است. این پیکربندی به کاربر این امکان را می دهد که اسناد خود را با 2، 3 یا 4 سوراخ، سوراخ کنید.

  • External Staple Finisher

یک سینی با ظرفیت زیاد است که در کنار دستگاه کپی برای چسباندن اسناد و مدارک قرار می گیرد.

  • Booklet Finisher

یک Finisher با ظرفیت بسیار زیاد است که برای ساخت جزوات با استفاده از یک سوزن مورد استفاده قرار می گیرد.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید: علت خرابی درام دستگاه کپی کونیکا مینولتا

چرا تعمیر Finisher دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا مهم است؟

به دلیل اهمیتی که این قطعه دارد لازم است با دیدن علائم خرابی آن اقدام به تعمیر آن کنیم. از دیگر دلایل آن می توان موارد زیر را نام برد:

  • فراهم سازی امکان چسباندن اتوماتیک

ویژگی اصلی که یک finisher به دستگاه کپی اضافه می کند این است که دستگاه کپی می تواند به صورت خودکار مجموعه ای از اسناد را به هم بچسباند.

  • پانچ اتوماتیک

اکثر Finisher هایی که می توانید به دستگاه کپی کونیکا مینولتا اضافه کنید این قابلیت را دارند که یک جعبه سوراخ پانچ داشته باشند. تعمیر کار واحد تعمیر دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا باید بتواند برای تعمیر Finisher دستگاه کپی کونیکا مینولتا این جعبه سوراخ پانچ را شناسایی کند.

  • نامه های سه بعدی و بازاریابی

بعضی از Finisher ها این قابلیت را دارند که یک بخش سه بعدی به دستگاه کپی اضافه کنند تا به صورت خودکار سه صفحه را همزمان کپی بگیرند. با خرابی Finisher دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا عملا امکان استفاده از این قابلیت از بین می رود به همین دلیل است که باید به سرعت این بخش از دستگاه را تعمیر کنیم.

  • سینی خروجی چندگانه برای جداسازی عملکرد چاپ

در بسیاری از دستگاه های چندکاره و چند منظوره کونیکا مینولتا که هم به عنوان پرینتر و هم به عنوان دستگاه های فکس عمل می کنند، نقش Finisher و اهمیت Finisher دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا چندین برابر سایر دستگاه ها است.

نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران

نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران با هدف تامین رفاه حال کاربران پایتخت و پر کردن خلاء های موجود در زمینه فروش و خدمات پس از فروش و تعمیرات کونیکا مینولتا با همکاری مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده است. انواع محصولات کونیکا مینولتا در نمایندگی تعمیرات کونیکا مینولتا به صورت اورجینال و همراه با گارانتی معتبر به فروش می رسند و به دنبال آن خدمات پس از فروش و تسهیلات تکمیلی فراوانی به کاربر ارائه می شود و خرید او را از هر لحاظ بیمه می کند. تمام خدمات تضمین شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران تماس بگیرید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید