اشتراک گذاری

تعمیرات دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا

تعمیرات دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی کونیکا می باشد که بزرگترین پارت این مرکز را به خود اختصاص داده است؛ به عبارتی دیگر عمده فعال نمایندگی کونیکا مینولتا ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی مرتبط با بهسازی، بهبود، ترمیم، ارتقاء و تعمیرات دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا  می باشد که توسط تیمی از مجرب ترین و مجهزترین مهندسان این حوزه انجام می پذیرد.

مرکز تعمیرات دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا -با تجربه بیست ساله در زمینه تعمیرات انواع دستگاه های کپی و به عنوان یکی از زیرمجموعه های شرکت سخت افزار ایران،-  این اطمینان را به مشتریان عزیز می دهد که تمامی خدمات مرتبط با این دستگاه با رعایت تمامی پارامترهای مطرح شده از سوی کارخانه سازنده ارائه گردد.

تعمیرات دستگاه فتوکپی و دیگر واحدهای تخصصی تعمیرات کونیکا مینولتا

تعمیرات دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا دربردارندۀ تمامی سرویس های تعمیر، ترمیم و تعویضی است که در فهرست خدمات پس از فروش دستگاه های کپی کونیکا ذکر شده است. مرکز تعمیرات دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا با تعهد به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش و التزام به اجرای تمامی استانداردهای این حوزه، در تلاش است تا رضایت کاربران این برند را کسب نماید.

موفقیت و پیشروی این مرکز مرهون تعهد به پارامترهایی است که از زمان راه اندازی مرکز تعمیرات دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا اجرایی گشته اند؛ برخی از پارامترهای مذکور عبارتند از: تعهد مرکز تعمیرات دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا به ضمانت و گارانتی تمامی خدمات ارائه شده، استفاده از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم، حضور و همکاری با گروهی از متخصص‌ترین و زبده‌ترین مهندسان جوان کشور، بهبود و ارتقاء فضای کاری میان کارکنان مرکز تعمیرات دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا و…. . دیگر واحدهای تخصصی تعمیرات کونیکا مینولتا در بخش زیر معرفی خواهند گشت.

نمایندگی کونیکا مینولتا و جدیدترین محصولات نمایندگی کونیکا مینولتا

نمایندگی کونیکا مینولتا ارائه دهنده تخصصی ترین و برترین سرویس های مرتبط با شرکتی است که فعالیت خود را از سال ۱۸۷۳ با تولید چاپگرهای لیزری دوربین و فیلم عکاسی آغاز کرد. این شرکت اکنون در تولید محصولات مختلفی از جمله تولید تجهیزات اداری مثل دستگاهای چاپگر، چاپگر نساجی و کپی، ابزار هنر های تجسمی، تولید تجهیزات پزشکی، ابزارهای اندازه گیری و… فعالیت دارد.

در این بخش می توانید برخی از اطلاعات مرتبط با محصولات مختلف کونیکا مینولتا را کسب نمایید. همچنین در بخش زیر به معرفی جدیدترین محصولات نمایندگی کونیکا مینولتا خواهیم پرداخت.

تعمیرات کونیکا مینولتا و اخبار مرکز تخصصی کونیکا مینولتا

تعمیرات دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا -که نخستین گام در آن، عیب‌یابی صحیح دستگاه است- یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تعمیرات کونیکا مینولتا است؛ این فرآیند با بررسی و آنالیز قطعات معیوب و اختلالات پیش آمده در مکانیزم دستگاه آغاز می‌گردد و با ورود مهندسان و اِعمال تمامی تعمیرات مورد نیاز پایان می‌پذیرد. عیب‌یابی و تعمیرات محصولات کونیکا مینولتا در این مرکز با در نظر داشتن و رعایت تمامی پارامترهای ضروری این حوزه انجام می ‌پذیرد.

برخی از پارامترهای مذکور که به صورت کاملاً جدی و دقیق به دست کارشناسان مرکز تعمیرات کونیکا مینولتا پیاده می‌گردند عبارتند از:

 • ترموستات و ترمیستور
 • عیب ‌یابی یونیت کاغذ‌کش
 • شیوه‌ های سازگار با دستگاه کپی کونیکا مینولتا جهت تعویض پیکاپ و تعمیرات کونیکا مینولتا
 • بررسی و عیب‌ یابی یونیت دابلکس
 • بررسی و عیب ‌یابی یونیت فیدر
 • بررسی و عیب ‌یابی یونیت خروجی
 • عیب ‌یابی و رفع کدهای خطا، کار کردن با کد و…
 • بررسی و عیب ‌یابی یونیت اسکنر
 • بررسی و عیب ‌یابی یونیت لیزر
 • شیوه‌ های مناسب شارژ کارتریج
 • استفاده از جدیدترین شیوه‌ های تعویض دولوپر
 • بررسی و عیب ‌یابی یونیت درام
 • بررسی و عیب‌ یابی یونیت فیوزینگ
 • عیب‌ یابی هیتر

کاربران گرامی می توانند جهت آگاهی از اخبار مرکز تخصصی کونیکا مینولتا به بخش زیر مراجعه نمایند.

نمایندگی کونیکا مینولتا و مقالات تعمیرگاه تخصصی کونیکا مینولتا

نمایندگی کونیکا مینولتا یکی از واحدهای زیرمجموعه در مرکز سخت افزار ایران است که با هدف خدمت رسانی به مشتریان و کاربران گرامی این برند راه اندازی شده است؛ مدیریت این مرکز جهت ارائه هر چه باکیفیت تر خدمات از برترین متخصصان کشور و پیشرفته ترین تجهیزات حوزه تعمیر بهره برده و تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز را گارانتی نموده است. نمایندگی کونیکا مینولتا یکی از مراکز رسمی موجود در کشور می‌باشد که بر اساس استانداردهای روز دنیا در حوزه های‌ مرتبط با تولیدات کمپانی کونیکا مینولتا فعالیت دارد.

اگرچه فعالیت این مرکز محدود به دستگاه و تولیدی خاصی نیست لیکن به سبب آنکه تمرکز اصلی این برند بر تولیداتی نظیر دستگاه های کپی و پرینتر است، نمایندگی کونیکا مینولتا نیز تمرکز خویش را بر ارائه خدمات و سرویس های مرتبط با این دو دستگاه نهاده است. شما کاربران گرامی می توانید برخی از مقالات تعمیرگاه تخصصی کونیکا مینولتا را با مراجعه به بخش زیر دریافت و مشاهده نمایید.

تعمیرات کونیکا مینولتا و سوالات متداول تعمیرات دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا

دارندگان و صاحبان دستگاه های کونیکا مینولتا به یاد داشته باشند که در صورت بروز هر گونه مشکل و اختلال در این محصولات، برترین گزینه مراجعه به مرکز تعمیرات کونیکا مینولتا می باشد. متخصصان این مرکز با دقت و مهارت و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات این حوزه، دستگاه شما را بررسی کرده و مشکل پیش آمده در آن را رفع خواهند کرد. کادر فنی نمایندگی کونیکا مینولتا پیوسته در تلاشند تا خدمات بهتری را به کاربران عرضه نمایند و رضایت مشتریان خویش را کسب نمایند.

در هیمن راستا متخصصان و کادرفنی نمایندگی کونیکا مینولتا، پرسش های متداول کاربران گرامی را به دقت مورد بررسی قرار داده و از طریق بخش زیر پاسخگوی آن ها خواهند بود. مطالعه ی پرسش های متداول، شما را جهت عکس العمل مناسب، هنگام بروز مشکل در دستگاه یاری کرده و از اقدامات نادرست جلوگیری می نماید. سوالات متداول تعمیرات دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا و پاسخ های آنها از طریق بخش زیر قابل دسترسی خواهد بود.

نمایندگی کونیکا مینولتا

تعمیرات کونیکا مینولتا در این مرکز محدود و منحصر به دستگاهی خاص نیست و تمامی محصولات کونیکا مینولتا را شامل می گردد. بد نیست بدانید که در نمایندگی کونیکا مینولتا و در روند تعمیرات دستگاه های معیوب این برند صرفاً از قطعات اورجینال استفاده می شود و در صورت نبود قطعه در بازار داخلی، قطعه مورد نیاز پس از هماهنگی های انجام شده با مشتری از خارج کشور وارد خواهد شد؛ در شرایط ویژه و خاص نیز، یک دستگاه جدید خریداری شده و جهت دستیابی به قطعات مورد نیاز، اجزاء آن اوراق می گردد.

تعمیرات هر محصول در نمایندگی کونیکا مینولتا در کارگاهی مجزا و مخصوص انجام شده و در هر کارگاه از متخصصان ویژه تعمیر همان محصول بهره برده شده است. پارتهای ارائه دهنده خدمات در بخش واحدهای تخصصی تعمیرات کونیکا مینولتا معرفی شده اند.

Rate this post