اشتراک گذاری
  • خانه
  • مقالات
  • دستگاه کپی کونیکا مینولتا c454e، یکی از 10 دستگاه برتر 2017

دستگاه کپی کونیکا مینولتا c454e، یکی از 10 دستگاه برتر 2017

وبسایت TopTen Reviews هر ساله ده دستگاه برتر فتوکپی را بررسی کرده و به علاقمندان معرفی می‌کند. در لیستی که این وبسایت برای معرفی 10 دستگاه کپی برتر 2017 ارائه داده، نام یکی از دستگاه‌های کپی کونیکا مینولتا نیز به چشم می‌خورد. این دستگاه که بیزهاب c454e است، به دلیل برخورداری از ویژگی‌های مثبت بسیار، توانسته رقبای خود را پشت سر گذاشته و در لیست 10 دستگاه کپی برتر 2017 جای گیرد. اگر شما نیز از فعالان حوزه چاپ هستید و تصمیم به خرید این دستگاه گرفته‌اید، می‌توانید با دنبال کردن مطلب پیش رو، اطلاعات نسبتاً جامعی در ارتباط با دستگاه کپی کونیکا مینولتا c454e کسب نمایید. در این مقاله برآنیم تا ویژگی‌های فنی این دستگاه را بررسی کرده و مزایا و معایب آن ذکر نماییم.

دستگاه کپی کونیکا مینولتا c454e

مزایا و معایب دستگاه کپی کونیکا مینولتا c454e

بررسی کارشناسان ما در واحد تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا نشان می‌دهد که دستگاه کپی کونیکا مینولتا c454e در قیاس با سایر دستگاه‌های هم‌رده از سرعت بالایی –چه در پرینت و چه کپی- برخوردار است. بنابراین شایان بزرگترین ویژگی مثبت این دستگاه را بتوان همین سرعت بالای آن قلمداد کرد. با وجود ویژگی‌های مثبت بسیاری که این دستگاه دارد، متأسفانه دستگاه کپی کونیکا مینولتا c454e از شبکه بی سیم پشتیبانی نمی‌کند. این مورد نیز به اعتقاد کارشناسان تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا، یکی از بزرگترین معایب کپی کونیکا مینولتا c454e است. بنابراین کاربرانی که ویژگی اتصال فتوکپی به شبکه بی سیم برای آنها ضروری است نمی‌توانند این دستگاه را در لیست انتخابی خود قرار دهند

بررسی دستگاه کپی کونیکا مینولتا c454e

رزولوشن موجود در این دستگاه کپی برای بخش کپی 600 در 600 و در پرینت 1200 در 1200 نقطه در اینچ است. بد نیست بدانید که این میزان کیفیت تنها در دستگاه های کپی بازار قابل ردیابی است. دستگاه کپی کونیکا مینولتا c454e در هر دقیقه می‌تواند 45 برگ A4 را کپی و یا پرینت بگیرد. این میزان با توجه به ظرفیت 1000 کاغذی آن، برای دفاتر معمولی بسیار مناسب است. البته اگر این ظرفیت کاغذ برای دفتر و سازمان مربوطه کافی نباشد، می توان با اضافه کردن کشو (کاست) های سینی نگهدارنده کاغذ، تا 6650 کاغذ را به آن اضافه نمود. همین ویژگی ها کافیست تا دستگاه کپی Konica Minolta Bizhub c454e، در میان بهترین های دستگاه کپی قرار بگیرد.

کاغذ، کارتریج و امکانات جانبی دستگاه کپی کونیکا مینولتا c454e

کارتریج سازگار با دستگاه کپی کونیکا مینولتا c454e شامل کارتریج های TN512C, TN512M, TN512Y, TN512K است که در بازار به‌صورت فابریک و طرح عرضه می‌شود. دستگاه کپی Konica Minolta Bizhub c454e، از سایزهای مختلفی از کاغذ پشتیبانی می کند که بصورت کاملاً رنگی آنها را کپی و پرینت می گیرد. دستگاه کپی کونیکا مینولتا c454e، بنا بر ادعای شرکت سازنده می‌تواند 150000 برگ را به طور مکرر چاپ کند که البته این تعداد، میزان قابل توجهی به نظر می‌رسد. از ماژول های اضافه شونده به این دستگاه می‌توان به منگنه زن، اضافه کننده کاور و سوراخ کننده کاغذ اشاره کرد که بسته به نیاز کاربر می‌توان آنها را اضافه و یا حذف کرد. کاربرانی که قصد خرید این دستگاه را دارند می‌توانند با کارشناسان ما در نمایندگی دستگاه کپی کونیکا مینولتا تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایند.

نمایندگی دستگاه کپی کونیکا مینولتا

نمایندگی دستگاه کپی کونیکا مینولتا ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با فروش و تعمیر کلیه محصولاتKonica Minolta به متقاضیان است. این مجموعه در طول سالهای اخیر تمرکز خود را بر جذب مهندسان کارآمد و متخصصِ دو حوزه تعمیر و فروش گماشته تا موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خود گردد. نمایندگی رسمی کونیکا مینولتا بهترین مکان برای مراجعه افرادی است که یا قصد خرید یکی از دستگاه های کونیکا مینولتا را دارند و یا آنکه دستگاه مورد استفاده‌شان در طول روزهای اخیر به دلیل خرابی نیازمند تعمیر شده است.

نیروی فنی این نمایندگی با بهره مندی از تجربیات خود و به دلیل مهارت های بالای تعمیراتی خدمات مرکز را نیز در سطح کیفی بالایی ارائه می دهند. در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی این برند معروف شما می توانید از باکیفیت ترین خدمات تعمیراتی شامل تعمیر، ترمیم، بازسازی، بررسی و عیب یابی و تعویض قطعات در صورت نیاز بهره ببرید. اولویت این مرکز بر مشتری مداری و تامین نیازهای تعمیراتی مشتریان و دارندگان دستگاه کپی کونیکا مینولتا است. راهنمایی و مشاوره کارشناسان مرکز تعمیرات در این مسیر شما را یاری خواهد کرد.همچنین آندسته از کاربران  که به هر دلیل امکان جابجایی دستگاه و تحویل آن به تعمیرگاه را ندارند، می‌توانند از سرویس «تعمیر دستگاه کپی در محل» استفاده نمایند.

Rate this post