درایور دستگاه کپی کونیکا مینولتا

دستگاه های کپی در اندازه های مختلف و با کارایی های مختلف به بازار عرضه می شوند. شرکت کونیکا مینولتا، یکی از قدرتمندترین (اگر اغراق نباشد، با کیفیت ترین) شرکت های تولید کننده دستگاه های کپی است که مدل های جدید آن با نام مدل Bizhub به بازار عرضه شده اند. نیاز به درایور دستگاه کپی کونیکا مینولتا، برای استفاده از قابلیت های مختلف این دستگاه در زمان اتصال به کامپیوتر و یا شبکه های بزرگ کامپیوتری در دفاتر کاری است.

در غیر این صورت اگر قصدی برای اتصال دستگاه کپی به کامپیوتر نداشته باشید، می توانید بدون دانلود و نصب درایور دستگاه کپی Konica Minolta، از قابلیت های کپی و اسکن و حتی پرینت با اتصال گوشی این دستگاه ها استفاده کنید. منظور از درایور دستگاه کپی کونیکا مینولتا، نرم افزاری است که به عنوان راه انداز واسط بین سخت افزار (دستگاه کپی) و سیستم عامل کامپیوتر می شود تا دستگاه کپی به سیستم عامل شناسانده شود و شما امکان استفاده از قابلیت های دستگاه را داشته باشید . در این مقاله به بررسی درایور دستگاه کپی کونیکا مینولتا می پردازیم.

درایور دستگاه کپی کونیکا مینولتا

دانلود و نصب درایور دستگاه کپی کونیکا مینولتا

درایور دستگاه کپی کونیکا مینولتا می تواند شامل دو بخش شود. یکی فایل های راه انداز دستگاه کپی در سیستم عامل که معمولاً کم حجم هستند و صرفاٌ دستگاه کپی را برای کامپیوتر شما تعریف می کنند. و دیگری نرم افزارهای مدیریتی که به شما امکان دسترسی به قابلیت های تنظیم و مدیریت کامل دستگاه را از طریق کامپیوتر می دهند. البته در بسیاری از موارد امکان اتصال دستگاه کپی به شبکه و مدیریت آن از طریق مرورگر و به صورت آنلاین در دستگاه کپی نیز وجود دارد. اما در هر صورت برای اجرای صحیحی فرمان پرینت در دستگاه کپی و از طریق کامپیوتر نیاز است که درایور دانلود و نصب شود.

برای تعریف دستگاه کپی نیز 3 روش وجود دارد. در روش وال نیاز به فایل های درایور دارید و این کار با استفاده از Device Manager در ویندوز انجام می شود. در روش دوم که روش بسیار ساده تری است، فایل نصبی (EXE) به دانلود می شود و با نصب آن درایور و نرم افزار مدیریتی نصب می شوند. توصیه ما استفاده از روش دوم است. روش آخر استفاده از آپدیت های ویندوز است که همیشه به بهترین نتیجه ختم نمی شود.

منبع دانلود  درایور دستگاه کپی Konica Minolta

سایت رسمی شرکت Konica Minolta تنها منبع معتبر دانلود درایور دستگاه کپی کونیکا مینولتا استو این سایت بهترین درایورها را برای سیستم عامل های مختلف در اختیار کاربران قرار می دهد. شما می توانید به جستجوی عبارت konica minolta drivers در گوگل به این سایت دسترسی پیدا کنید. البته شما میتوانید با کلیک بر روی این لینک (بخش دانلود سایت رسمی کونیکا مینولتا) مستقیما به صفحه دانلود این سایت بروید.

در این صفحه می توانید مدل دستگاه مورد نظر خود را جستجو و یا با استفاده از دسته بندی ها به درایور دستگاه کپی Konica Minolta دسترسی پیدا کنید. دقت کنید که درایورهای ارائه در برخی از سایت ها دچار مشکل هستند و ممکن است به درستی کار نکنند. به همین دلیل استفاده از سایت رسمی این شرکت و یا درایورهای مایکروسافت بهترین انتخاب شما خواهند بود.

5/5(1 امتیاز)