اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیرات دستگاه کپی

در صورت نیاز به تعمیرات دستگاه کپی و یا انجام سرویس های دوره ای، می توانید از طریق تماس با نمایندگی تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا از خدمات تخصصی در این زمینه بهره مند شوید. این مرکز با تجهیزاتی پیشرفته و کادری مجرب و متخصص همواره آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. امروزه استفاده از دستگاه های کپی در محیط هایی مانند ادارات، مراکز آموشی و دفاتر فنی متداول تر است. بسیاری از کارهای روزمره این مراکز از طریق دستگاه کپی تسریع می شود. کپی گرفتن اسناد، اسکن گرفتن با دستگاه کپی ، چاپ تصاویر و سندهای مورد نیاز، تکثیر جزوات آموزشی و غیره همگی توسط دستگاه فتوکپی انجام می گیرد.

حال اگر در روند فعالیت این دستگاه مشکلی به وجود آمده یا دچار نقص فنی شود قطعاً تمامی امور فوق متوقف شده و یا با کندی انجام می شوند. برای ادامه روند کار با دستگاه باید هرچه سریع تر برای رفع مشکلات آن اقدام کرد. کارشناسان نمایندگی تعمیر کپی کونیکا مینولتا با تجربه چندین ساله در این کار، در سریع ترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس دستگاه وارد عمل می شوند. با ما همراه باشید تا مهمترین خدمات این مرکز را با هم بررسی کنیم.

تعمیرات دستگاه کپی

خدمات قابل ارائه در بخش تعمیرات دستگاه کپی

بخش تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا خدمات متنوعی را در این زمینه به شما ارائه می کند. این خدمات شامل تعمیر، ترمیم و تعویض قطعات و همچنین انجام سرویس های دوره ای دستگاه کپی می شود. دستگاه کپی متشکل از قطعات متعددی است که مجموعه آنها فرآیند چاپ اسناد، اسکن کردن و کپی کردن را برای کاربر فراهم می کنند. هر یک از این قطعات نقش ویژه ای را در دستگاه بر عهده دارند و در صورتی که دچار نقص فنی شوند، تعمیرات دستگاه کپی را به دنبال دارند. بر همین اساس در اینجا تعمیر برخی از قطعات فتوکپی را به صورت تخصصی مورد بحث قرار خواهیم داد.

  • تعمیر مین برد دستگاه کپی ، تعمیر درام دستگاه کپی ، شارژ کارتریج دستگاه کپی ، تعمیر بلید دستگاه کپی، جنرال سرویس دستگاه کپی
  • تعمیر داکتر بلید دستگاه کپی ، تعمیر یونیت درام دستگاه کپی ، تعمیر یونیت فیوزینگ دستگاه کپی ، تعمیر تاچ پنل دستگاه فتوکپی

تعمیرات مین‌ برد دستگاه کپی

تعمیر مین برد از حساسیت بالایی برخوردار است. هر گونه اشتباه در تشخیص ایراد و رفع غیراصولی نقص مین برد می تواند باعث بروز مشکلات بیشتری در دستگاه شود. از این نظر، تعمیر این قطعه در واحدی تخصصی و مجهز انجام می شود. سوختگی مادربرد، نوسانات شدید ولتاژی، روشن نشدن دستگاه، مشکلات درگاههای خروجی و ورودی و کپی نگرفتن دستگاه از جمله مشکلاتی هستند که تعمیر مین برد را ضروری می کنند.

مین برد اصلی ترین قطعه الکترونیکی در دستگاه کپی است و کنترل و مدیریت پردازش های دستگاه را بر عهده دارد. هر گونه خرابی در این قطعه می تواند باعث بروز اختلالات متعددی شده و تعمیرات دستگاه کپی را به همراه داشته باشد. برای آشنایی بیشتر با مین برد و نحوه تعمیر آن پیشنهاد می شود مقاله تعمیر مین برد کپی کونیکا مینولتا را در بخش مربوطه دنبال کنید.

تعمیر درام دستگاه کپی

شاید هیچ قطعه ای به اندازه درام نیاز به تعمیر و سرویس نداشته باشد. البته این امر به دلیل مصرفی بودن آن و کار کردن مدام حین کپی و پرینت است. درام در دورن کارتریج قرار دارد و تونر مورد نیاز برای چاپ را بر روی کاغذ منتقل می کند. اگر درام عملکرد مناسبی نداشته باشد ممکن است با مشکلاتی نظیر نمایش Drum Error، چسبیدن کاغذ، چاپ کم رنگ، وجود خطوط عمودی روی کاغذ و سر و صدای بیش از حد دستگاه مواجه شوید.

در این شرایط که تعمیرات دستگاه کپی اجتناب ناپذیر خواهد بود، کارشناسان فنی اقدام به تعمیر و تعویض درام می کنند. چنانچه مدت زمان زیادی از تعویض درام گذشته باشد و یا اینکه سطح درام با خراشیدگی و کاهش کیفیت مواجه شده باشد، در این صورت باید تعویض شود. اما در صورتی که مشکلات برآمده از درام به دلیل کثیفی آن یا عدم اتصال مناسب به کارتریج باشد، توسط متخصصان تعمیر می شود.

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

تمامی تعمیرات و سرویس های مورد نیاز دستگاه کپی نظیر شارژ کارتریج، تعویض بلید، تعویض درام و غیره در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا انجام می شود. این مرکز، پیشرفته ترین مرکز تعمیر فتوکپی در ایران بوده که با تکیه بر متخصصان جوان و زبده خود خدماتی باکیفیت و مطلوب به هموطنان ارائه می نماید.

لازم به ذکر است که نمایندگی تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا، دارای 20 سال تجربه درخشان در این زمینه بوده و با تمامی نیازها و خدمات های مورد نیاز کاربران آشنایی کامل دارد. از همین رو با مراجعه به این مرکز، تعمیر و سرویس دستگاه خود را به معتبرترین مرکز تعمیرات دستگاه کپی سپرده اید.

Rate this post